Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Így neveld a sárkányodat...

Így neveld a sárkányodat rajongók! Ki az a Stormheart és hogy került ide?

Figyelt kérdés
Egy éve van letöltve a School of Dragons (SoD) játék. Régóta játszom vele, és ha rámegyek egy zárolt szigetre, akkor feljön az a 'guest' hogy valami Stormheart megtámadta Vanaheimet, és Dagurnak kell megvédenie. Na hát eddig oké, de ki az a Stormheart, és hogy került a játékba? Kerestem a neten, de semmi hasznos dolgot nem találtam vele kapcsolatban. Indult volna egy új sorozat a 2. és 3. filmrész között történő eltelt évekről? Vagy ez csak a játék kitalációja? Ebben is gondolkodtam már, de nem igazán hiszem, mivel a játék 100%-osan a filmeken és a sorozat(ok)on alapszik. Már mindent kikutattam, de nem jutottam előrébb. Kérlek segítsetek!

#játék #School of Dragons #Stormheart #Stormheart guest
2021. ápr. 4. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
41%

teljesen kitalált a So

d játékban semmi köze a mesékhez

2022. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!