Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A CW-s Dc-s sorozatok erthetőe...

A CW-s Dc-s sorozatok erthetőek külön is, ha nem kronológiában nézem? (Arrow, The Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow.)

Figyelt kérdés

Mert megnéztem, és szinte teljesen szinkronba megy az Arrow harmadik évadától, a The Flash első évadától folyamat. Aztán beszáll a Supergirl, az is teljesen egyszerre, majd a Legends of Tomorrow.

Ha én külön külön nézem végig a sorozatokat, akkor is érthető lesz, vagy inkább nézzem így részenként felváltva?



2021. ápr. 4. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár nagyobb crossover, azoknál szerintem nem hátrány ha tudod, hogy éppen mi történik mindenkivel, de egyébként meg lehet őket egyenként is nézni, mert nagyrészt a saját történetükre koncentrálnak.


Én azt ajánlanám, hogy évadonként nézd őket, de a nagyobb crossoverek előtt állj meg, hogy azokat egybe tudd megnézni. Aztán meg folytasd normálisan ahogy szeretnéd. Vannak itt-ott kisebb vendégszereplések is de azokat nem feltétlen kell egymás után látni.

2021. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A legfőbb kérdés az, hogy meg akarod-e az összes sorozatot nézni?


Ha nem, akkor nézd meg szépen a kiválasztott sorozatot, kiegészítve a többi sorozat crossover epizódjaival. (Így voltam én A holnap legendáival. Bár pár nem crossover részt is megnéztem innen-onnan)


[link]


De ha alapból meg akarod nézni az összeset, akkor a crossover epizódokig szerintem hozd szinkronba a sorozatokat.

Pl elkezded a Flash-el, majd mikor elérnél ide [link] megnézed A zöld íjjász addigi részeit is.

Majd megint Flash, s mikor idáig elértél

[link] megint egy kis Zöld íjjász.

Majd megint Flash, ez előtt [link] meg megnézed a Supergirl és A holnap legendái addig kijött részeit is a Zöld íjjász mellett.

Stb.

2021. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tervbe van, hogy az összeset megnézzem. Oh, de összerakták. 😅😂
2021. ápr. 5. 19:07
 4/5 A kérdező kommentje:

Végülis én most megnéztem a Flash első évadát. Akkor gondolom jöhet az első három évad Arrow.

És akkor crossoverenként váltás.

2021. ápr. 5. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy itt egy kis segítség, így kéne kronológiailag nézni:


[link]

2021. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!