Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » (MCU) Melyik oldal nyerne?

(MCU) Melyik oldal nyerne?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de megfogalmazódott bennem is egy.


1.

Thor (vihartörővel)

Amerika kapitány (pöröllyel)

Vasember

Hulk

Sólyomszem

Fekete özvegy

Skarlát boszorkány

Higanyszál

Marvel kapitány

Hangya és Darázs

Galaxis őrzői

Dr. Strange (időkő nélkül)

Loki (jogar nélkül)

Sólyomszem

Bucky

Hadigép

Vízió

Pókember

Fekete párduc és a wakandaiak


2.

Thanos (csak hatalom kővel + a serege)

Áspis száj

Ivan Vanko

Ultron és a serege

Surtur (Ragnarök végi formában)

Förtelem



2021. ápr. 4. 20:46
A kérdező szavazást indított:
1
2
Teljesen döntetlen esélyes
11 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Sólyom*
2021. ápr. 4. 21:35
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

A második csapat egyértelműen, aki mást mond az nem látta a filmeket.

Már Thanos az egy kővel és a serege pont elég probléma lenne az egész Bosszúállók csapatnak, mivel ők is csak úgy tudták őt legyőzni hogy náluk voltak végül a kövek, anélkül hiába volt ott kb. mindenki, nem bírtak velük (Thanos 0 kővel is simán állta a sarat Thorral, Tonyval és Steve-vel szemben 1v3-ban is, ne most ha ott a hatalom kő meg a millió katonája, hajója...

Aztán ott van Surtur. Őt el se lehet pusztítani, hiába esne neki mindenki, maximum Thor tehetne ellene valamit, de ő vélhetően Thanos ellen is kellene. A többiek hozzá se tudnának szagolni.

Ha még Ultron is megérkezne az ezernyi androidjával, az tényleg végképp eldöntene mindent, emlékezzünk vissza elég sok bosszúálló elég keményen megizzadt ellenük Sokoviában is.

Förtelem Hulkot foglalná le 1v1, őt is kivonva a harcból.

Gondoljunk bele, ha Thanos és a serege egymaga túl nagy falat lettek volna a komplett Bosszúállók brigádnak wakandástól, asgardistól, titkos tanok mestereistől ha Vasember nem csettinti el őket, akkor kiegészülve egy elpusztíthatatlan világevő démonnal, egy szintén majdnem elpusztíthatatlan androiddal és seregével, meg egy Hulk 2.0-val, komolyan milyen módon nyernének a hősök? Komolyan érdekelne.

2021. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor komolyan: (ha már így kérded)


Először is tisztázzunk két dolgot.

1: Én sem tudom melyik győzne

2: Ha a filmekből indulunk ki (én is az alapján tettem fel a kérdést) akkor ne csak azt vegyük számításba, ami a filmekben történt.

Ugyanis a filmekben, pl Wakandában, amikor harcoltak, akkor sok hős nem volt ott vagy halott volt már. Vízió teljesen kikerült a képből stb. Más volt a helyzet és ott Thanos már több kővel rendelkezett.

Ebben a helyzetben Thanosnak "csak" a hatalom köve lenne és nem is ugyanaz a helyzet állna fent, mint a Végjátékban. Ott nem volt se Loki, se Vízió, se Natasha, se Hulk és a kövekre is koncentráltak NAGYON, hogy ne szerezze meg Thanos, ez itt kiesne és Marvel Kapitány sem a végén esne be, illetve Dr. Strange nem a vízzel lenne elfoglalva. Ergo közel sem ugyanaz lenne a felállás és a helyzet, mint a Végtelen háborúban vagy a Végjátékban.


Ettől függetlenül, ha azt gondolod, hogy a 2. csapat nyerne elfogadom, de ne butítsuk le a másikat az egyikkel szemben, hogy az igazunkat védjük. Csak ennyit kérek. (Plusz ugye azt is láttul, hogy Thanost is meg tudták fogni Vasemberék és ott nem volt Thor, Skarlát boszi stb)


De tény, hogy a 2-es csapar (is) nagyon erős, Helát már nem akartam odaírni, mert akkor talán egyoldalú lett volna.

2021. ápr. 4. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Haver, te kérdezted, én csak válaszoltam. Azt meg te ne felejtsd el, ha már így adtad meg a paramétereket, hogy a Végjáték végi csata nagy részében Thanosnál semmilyen kő nem volt, itt meg odaadod neki a Hatalom kövét alapon, ami elég sokat borít az erőviszonyokon, mert pl. marvel kapitányt simán semlegesíti vele ahogy láttuk, és akkor megint nem ejtettem még szót Surturról, akivel egyszerűen nem lehet mit kezdeni, végtelen kövek nélkül legalábbis biztosan nem, ezt nagyon jól láttuk a Ragnarökben. Lehet hogy számra sokan vannak a bosszúállók, de sokuknak nincs olyan borzalmasan nagy hatalma, sokuknak összefogva se lenne esélye pl. Thanos ellen egymaga (Sólyom, Sólyomszem, Bucky, Rhodey meg ezek tuti semmire nem mennének ellene együttesen sem).

Most nem volt ott Natasha meg Vízió a végén, hát istenem, komolyan Natasha például mennyire lenne tényező két pisztollyal meg az elektromos botjaival Surtur vagy akár Blonsky ellen?

Én csak annyit mondok, azt vedd figyelembe hogy Thanos és serege kövek nélkül, vagy Ultron és serege mekkora gondot okozott úgy hogy ott rengeteg bosszúálló működött együtt, most ezeket kiegészíted egy istenség szintjén lévő démonnal meg akiket még írtál, tényleg nem azért, én is bosszúállók-párti vagyok, de én egyszerűen nem látom milyen módon lehetnének győztesek ekkora erővel szemben. Szerintem ha Thort meg Doctor Stranget elveszed a másik oldalról, már Surtur ellen se boldogulnának.

2021. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tisztelet! Az lenne a minimum... Aztán válaszolj...
2021. ápr. 4. 23:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!