Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Death Note movie? /többi lent/

Death Note movie? /többi lent/

Figyelt kérdés

Hány mozifilm készült a Death Note-ról? Érdemes megnézni?

Az animét láttam és nagyon tetszett, a mozifilmből csak pár előzetest és képet láttam.Nem igazán tetszik benne hogy igazi emberek játszák(főleg light szinésze nem tetszett).A története ugyan az mint az anime-ben vagy ez most valami teljesen új történet?


Köszönöm a válaszokat!(lehetőleg olyanok is válaszoljanak akik az animét és a filmet(ket) is látták)


2010. aug. 20. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Egyiket sem láttam de már túl vagyok egy két animén (177db :3) és van egy alapszabály! Ha tetszett az anime semmiféleképpen ne nézd meg a live actiont! A legtöbb szánalmas... egyetlen ellenpélda talán a sundome ami elviselhető kategóriába esik, és remélem a gantzot nem rontják el!
2010. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én most kezdtem el nézni az animét..

Előtte a filmet láttam.

3 rész van a filmből:

Death Note Movie

Death Note-Az utolsó név

L-Change the world ( Bár ezt nem láttam, lehet nem is a 3.része csak egy külön rész... )


A film teljesen eltér az animétől. Nem úgy van a filmekbe, mint ahogy az animében. Pl mikor Misora Naomit megöli Kira.A filmben másképp csinálták meg....

Vagy mikor Kira rátalál a Halállistára..a filmben is teljesen másképp van.

Még most csak a 12.résznél tartok...

De mivel előszőr láttam a filmet és nem az animét, nekem összeségében tetszett mind a 2 film.

Szerintem nézz bele ha gondolod, ha nem tetszik akkor ne folytasd :D


A filmben Kira karaktere szerintem jól játszott. Legjobban L karaktere tetszett.:D

2010. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Összesen 3 mozifilm van. Igen, ugyan az a története, mint az animének. Ha a LiveActionra gondolsz, akkor azt színészek játszák, de ajánlom, mert Matsuyama Kenichi ( L-t alakító színész ) nagyon ki cuki! ^^ Viszont van a Death Note Relight ami az anime egy ici-picit átalakított változata, csak kb. 1 órás, másfél órás változatban. Ja, igen! Az élőszereplős ( Live Action ) mozinak az első 2 része az animét követi, vagyis ugyan az a sztori, de a harmadik az már csakis L utolsó napjairól szól. Csakis róla, senki másról! Szerintem nézd meg, nekem nagyon tetszett! ^^
2010. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben van, megnézem aztán majd kiderül hogy tetszik-e vagy sem.Az anime amugy is annyira tetszett hogy nem nagyon bírnám megállni hogy ne nézzek meg minden Death Note-al kapcsolatos dolgot:)


Köszönöm mindenkinek a választ!

2010. aug. 20. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:

L halála is elég gáz a liveactionben azért azt tegyük hozzá:)


Nézd meg, de csalódni fogsz ebben biztos vagyok.


Külön külön ok, de ha már olvastad a mangát, vagy láttad az animét akkor überciki az la:S

2010. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nah belenéztem az egyik movie-ba.egyáltalán nem tetszett :S.valahogy nem az igazi, az anime sokkal hangulatosabb...
2010. aug. 20. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy az animéban ezek a logikai kitalálgatások 100000x jobbak, de a film viszont nem is tudom, nekem nagyon bejön. Igaz a harmadikat nem láttam, de nekem a Light-ot játszó színész nagyon-nagyon bejön, őt először a Batlle Royal-ba láttam:D:D:D
2010. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha minden death note-tal kapcsolatos dolgot meg szeretnél nézni, akkor nézz Lxlight fan amv-ket^-^


Najó...iazából, én úgy hallottam, hogy a film sokkal rosszabb, mint az anime, és szívem szerint én nem nézném meg, mert az elrontaná a szereplőkről alkotott idális képemet(: ami nekem tökéletesen megfelel...én a helyedben tényleg csk az animéből készült amv-ket néznék:P

2010. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!