Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Agymenőkben Penny karaktere...

Az Agymenőkben Penny karaktere hamarabb hanyatlani kezdett, mint a sorozat?

Figyelt kérdés

Egy ideig jópofa volt a butácska szőke nő figura, de később már inkább idegesítővé vált a zsenik között, a társalgások közepette rendre bedobott valami részeges, szexes, középiskolai sztorit, plusz nem haladt sehová a karakter.


Szerintem Kaley Couco lett volna az egyetlen, aki beáldozható lett volna, és egy úgy színésznő behozatala akár adhatott volna némi vérfrissítést, lendületet a sorozat utolsó, gyengécske évadaira.


Nektek mi a véleményetek?



2021. ápr. 6. 16:15
 1/8 A kérdező kommentje:
*új színésznő*
2021. ápr. 6. 16:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már ott kezdett az egész sorozat hanyatlani, és rossz lenni, amikor Howardnak gyerekei lettek, AMikor Sheldon, és Amy összeköltöztek. A végén már másról sem szült csak a gyerekekről, párkapcsolatról. Messze elment a sorozat attól ahonnan indult. A végére már csak nyögés volt ez egész
2021. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem már az alapkoncepció sem tetszett. Penny karaktere ugyanúgy lehetett volna geek és tudós is. De mondjuk lehetett volna más területen, pl. lehetett volna régész vagy ilyesmi, ahelyett, hogy mindig abból volt a konfliktus, hogy egy alkoholista hárpia.
2021. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ezt én is észrevettem...:( Gyakorlatilag akkora bunkó lett Leonardel, hogy az volt a meglepő, hogy nem rakta ki.
2021. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első 4 évad a legjobb. Még a 6. Ban vannak jó részek. Utána átment gagyiba.
2022. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nálam inkább csak az első három évad a top. Épp most volt az a rész a harmadik évadból, amikor Penny meghívta egy volt zenész pasiját magához, amin Leonard teljesen jogosan felháborodott, aztán még a nő hőbörgött, hogy Leonard mekkora szemét.


Illetve volt még később egy rész, ahol számonkérte Leonardot, hogy miért nem teszi már úgy oda magát a kapcsolatban, mint korábban, aki viszont megjegyezte, hogy mindvégig ő tett meg mindent a kapcsolatukért. Persze itt is Leonard lett a hibás, aki a aztán még be is papucsodott és utánament bocsánatot kérni.

2022. febr. 8. 22:08
 7/8 A kérdező kommentje:
*papucsosodott*
2022. febr. 8. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztette a varázsát, miután hétköznapi emberekké váltak hétköznapi problémákkal.
2022. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!