Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc filmed, amiben...

Mi a kedvenc filmed, amiben természetfeletti lények vannak?

Figyelt kérdés

Például vámpírok, vérfarkasok, boszorkányok/mágusok – inkább ezekre vagyok kíváncsi, de persze jöhet más is.

Írjatok oda, kérlek, hogy vígjáték-e, vagy horror...



2021. ápr. 7. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Be Forever Yorozuya. Vannak benne földönkívüliek meg mindenféle baromság.

vígjáték

2021. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kilences terv (horror)
2021. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éjszakai őrség / Nappali őrség (Horror)
2021. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Harry Potter

H20

2021. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetfeletti lények közül hat őszintén qurva nehéz csinálni egy jó filmet! Habár alkonyat stb nem rossz de egyre zavarosabb egyre kuszább egyre plot holes és egyre több hülyeség lesz benne...

Még az underworld is ami szerintem az egyik legjobb vámpir-vérfarkas film főleg az első 2 rész de a többi sem rossz ja igen a 3. Előzmény szerintem műfajban történetben a legjobb az egy baj hogy sokszor érződött rajta a low cost (azaz alacsony költség vagy lehetséges hogy zsebre tették!)

Minden esetre talán ideje lenne egy normális vérfarkas vámpir stb film Szériának mert amik van azok szinte mind hulye tini ponyva...

Még a teen wolf is jó volt az első évadaiba de utána meg már valami szenvedés volt végig nézni... (jó persze én is tini voltam még de egy könnyű mulatságnak elment mert akkor is azért éreztem már hogy 1-2 helyen nem logikus gyorsan ki akarják írni stb)

2021. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!