Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Lost negyedik évadában...

A Lost negyedik évadában miért történnek fura dolgok az idővel (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Daniel kér egy csomagot, ami megérkezik a szigetre az operátor szerint de csak x idő múlva kapja meg és magyarázza, hogy a sziget idpben nem ott van, mint a föld többi része.


Desmond, amikor elhagyja a szigetet egy napra elfelejti, hogy ki ő, úgy tudja, hogy 1997-ben vannak és egyszer a katonaságon van egyszer meg a hajón. Aztán felhívja Penny-t és hirtelen jól lesz. Daniel Faraday még azt is megkérdezi, hogy Desmond nem volt e kitéve mágneses


Aztán a hajó orvosát kiveti a part elvágott torokkal, majd pár epizód múlva a hajón áll és mondják neki hogy most kaptak morzét, hogy a hajó orvosát elvágott torokkal a partra vetette a víz, aztán van egy balhé Lapidus meg a többiek között és a dokinak elvágják a torkát és bedobják a vízbe.


Nem értem, mi történt Desmonddal, miért ugrált össze-vissza 97 és a jelen között, illetve nem értem, hogy mi van most a szigettel. A sziget igazából ugrál az időben?



2021. ápr. 8. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Végignézted a sorozatot vagy éppen nézed és nem érted?

Ha utóbbi, akkor nézd tovább.

2021. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Végignéztem. Az ötödik évadban időutaznak, azt értem, meg azt is, hogy Desmond különleges, mert túlélt többször is mágneses hatást.


De a negyedik évadban nem értem mi történt vele meg azt se, hogy miért van az, hogy nem ugyanaz az idő a hajón meg a szigeten.

2021. ápr. 8. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Desmond túl sokszor volt kitéve az elektromágnesességnek, ezért hatott rá így az, hogy elhagyta a sziget vonzáskörzetét. Nem lehet csak úgy elhagyni vagy belépni a szigetre. Faraday is mondta, hogy a helikopterrel kövesség a koordinátát és semmiképp se térjenek le róla. Ugye ezt a kiskaput vagy bejutási lehetőséget Widmore találta, gondolom, hogy a lámpaoszlopon található beremdezés segítségével, hiszen ott van/volt a felesége is. A szigetet úgy kell elképzelni, mintha itt sem lenne addig, amíg be nem jutsz oda. Mintha egy láthatatlan burok alatt lenne. Így aztán időeltolódás is van, ezt mérte le Faraday a csomaggal, amit odaküldtek. Ezért került a szigetre a doki hullája úgy, hogy valójában még el sem vágták a torkát. A szigetet valószínűleg már korábban is utaztatták az időben még azelőtt, hogy Ben vagy éppem Locke eltekerte volna a kereket. Ő előttük is voltak emberek ott és jó eséllyel utánuk is lettek, vagyis Hurley után.
2021. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, így már világos.
2021. ápr. 8. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!