Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam, horror.

Arról szól, hogy a család egy nagy, új házba költözik egy erdő mellett, amiről később megtudják, hogy szellemekkel van tele.

Ez igaz lehet több filmre is, szóval leírok még pár dolgot, amire emlékszem belőle.

Volt egy olyan rész, amikor a 2 gyerek, testvérek a szobájukban aludnának, de az egyikre ráesik egy könyv, aki erre szól a testvérének, hogy hagyja békén. Természetesen a testvére nem tudja, hogy miről van szó, majd megint leesik egy könyv. Ezután (emlékeim szerint) az összes polcon lévő könyv a szemük láttára sorba kidobódnak. Ugyanennél a résznél a kamera az ablakot veszi, ahol nem látni semmit, de egy gyors villámlásnál egy női szellem feje jelenik meg kívül az ablakban.

Másik rész, amire emlékszem, hogy a gyerekek kimentek az erdőbe és valami szellemet láttak, hogy vágta az erdőben a fát.

A film vége felé rájöttek, hogy sóval lehet őket megállítani.



2021. ápr. 10. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem az, ezt is ismerem.
2021. ápr. 10. 23:59
 3/7 anonim válasza:
Sósav Jack?
2021. ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arra meg rákerestem, de nincs olyan film
2021. ápr. 11. 10:35
 5/7 anonim válasza:
A spiderwick krónikák talán
2021. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez egy horror volt, nem kalandilm, mert azt is ismerem
2021. ápr. 12. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:
egyes vagyok ha meglesz ird le már felbasztad az agyam vele és meg akarom nézni :D
2021. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!