Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel rajongók! Nektek volt...

Marvel rajongók! Nektek volt olyan karakter akit először utáltatoo aztán most szinte a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Engem Amerika kapitány karakterével ki lehetett kergetni a világból anno de most az egyik kedvencem.

Wandával detto. Amikor az ultron korában clint azt mondta neki h ha kimegy akkoe bosszúalló lesz.. na én ott izéltem h neee már, nem kell több ember. Aztán szintén az egyik kedvencem most



2021. ápr. 11. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Én Nebulával voltam így, mikor az első Galaxis őrzőit néztem ilyen "meh" karakter volt, agresszív, egysíkú, érzelemtelen, gonosz kis rongy, aztán a másodikban egész érdekesen alakultak vele a dolgok, a Végjátékban pedig nagyon kibontották, többdimenziós, szerethető, emberi szereplő lett érdekes és szívszorító sztorival, teljesen megkedveltem, egyik kedvencem azóta, mert nagyon más oldaláról ismerhettük meg és nagyon szerethető lett, pedig az első film után sosem gondoltam volna, hogy valaha kedvelni fogom őt (mondjuk azt se hogy viszontlátjuk, azt hittem kinyúvadt mikor lezuhant xD).
2021. ápr. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

Én Peter Quillt meg Wandát nagyon nem bírtam. Igazábòl nem is tudom miért. Aztán nagyon megszerettem öket.


Meg még mielött elkezdtem volna nézni a Marvel filmeket egyszerüen ki nem állhattam Pòkembert. Nem tudom miért, de nekem egy annyira unszimpatikus karakter volt. Bár alig tudtam ròla valamit. Aztán végül miatta kezdtem el nézni a filmeket. Mert a Polgárháborù volt az elsö amit láttam és Peter karaktere nagyon szimpatikus volt szòval mindenképp meg akartam nézni a Pòkembert is (az az után jött ki ugye szòval várnom kellett) de addig megnéztem a többit mert hát nem nagyon értettem a Polgárháborùt.

2021. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Nem
2021. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!