Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "The Beatles" című norvég...

A "The Beatles" című norvég filmet hol tudnám beszerezni?

Figyelt kérdés

Feltúrtam érte már az egész internetet, a norvég filmes oldalakhoz amin fent van norvég ip cím kéne. Google playen már nem elérhető, youtubeon szintén nicns már fent bérlésre. Se Ebayen, se Amazonon nem találtam dvd-t. Se netflixen, se HBO GO-n nincs fent

I tune on tudnám megvenni vagy bérelni, de semmilyen Apple eszközzel nem rendelkezem. Ilyen neve nincs skandináv filmes oldalakról meg nem szeretném bérelni, nem szívesen adnám meg a bankkártya adataimat, nem is biztos, hogy elfogadnák.



#Norvégia #Beatles #norvég filmek
2021. ápr. 14. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy kell Apple eszköz az iTunes-hoz?

[link]


Nekem telepítve van a Lenovo laptopomon és működni látszik bár nem vásároltam benne.

2021. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, közben már nekem is sikerült telepítenem és meg is tudtam szerezni a filmet. Köszi a választ
2021. ápr. 14. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod ajánlani a filmet? Vagy felejtős?
2021. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azért szerettem volna megnézni, mert elég sok jelenetet itt forgattak Magyarországon és a barátnőm kiemelt statiszta benne. Egyébként maga a film semmi extra, klasszikus szerelmi történet. Egyszer meg lehet nézni, de nem egy nagy durranás. Ha nem szerepelt volna benne a barátnőm valószinűleg soha nem is hallottam volna róla.
2021. ápr. 22. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!