Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehetett ez a régi...

Melyik lehetett ez a régi sorozat?

Figyelt kérdés
Összesen annyira emlékszem a sorozatból, hogy akkortájt kezdték vetíteni, mikor a Lostot vagy legalábbis valahogy a körüli széria lehetett. A történetből pusztán annyi maradt meg, hogy valami fertőzés vagy valami járvány csapott le egy városra és valahogy képbe kerültek az UFO-k. Próbáltam már ezerféle módon rákeresni, de akármit is adott ki a Google egyik sem az volt. A szüleim annak idején nem engedték, hogy nézzem, csak néha néha kukkantottam bele, de nem nézhettem sokáig és csak ennyi maradt meg, hogy a városka lakóit valami betegség tizedeli és valamiért az UFO-k feleltek érte. Emlékszik valaki erre a sorozatra? Mi volt a címe és mi lett vele?

2021. ápr. 18. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a Rejtélyek városa(2005)?
2021. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó, ez lesz az, köszönöm :)
2021. ápr. 18. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!