Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tudok online filmeke...

Miért nem tudok online filmeken megnézni semmit?

Figyelt kérdés

Biztos nektek is ilyen, ha telefonról, ha számítógépről szeretnék megnézni egy filmet nem tudok mert 312 reklám felugrik és még vissza lépni sem enged. Nincsen ezek letiltására valami megoldás, letölthető alkalmazás, bármi..

Segítsetek légyszives.



2021. ápr. 18. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Most tulajdonképpen mi a kérdésed?
2021. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adblock Plus-t tegyél fel. Ez reklámblokkoló.
2021. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy szokott lenni, hogy mikor rányomok a film indítására, akkor nyit egy új lapot és megjelenik egy reklám. Kitörlöm a lapot és ezt újra meg újra megcsinálom és kb. az ötödik alkalommal elindul.
2021. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,nekem az 5.re sem sőt a 10.re sem indul.
2021. ápr. 20. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik linkre lépsz rá? Szerintem a Mixdrop meg a Streamz a legjobb.
2021. ápr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Függ a linkektől is, ahogyan az előző írta. De a reklámblokkoló nem feltétlen megoldás, mert van, hogy lehetőséged sincs elindítani egy filmet, ha nincs kikapcsolva. Böngészőtől is függ, van olyan amit sajnos csak Edgeben tudok elindítani. De inkább gyorsaságtól. Először elindítod a videót, majd úgy rakod teljes képernyőre. Mielőtt betöltene a reklám.

Tv ről nekem egyszerűbb, mert 2 ablakot tudok csak megnyítani, így bedob egy reklámot ami be sem tölt, majd ott hagyom ablakba, és kattintgatok folyamatosan a filmre. Megallás nélkül klikkelgetés, talán ez a kulcs.

2021. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!