Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet?

Keresek egy filmet?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon keveset tudok róla, de egy fiatal lány-fiú barátság az alap, egyszer mikor a fiú megy a lány házához látja hogy rendőrök vannak ott, majd kiderül hogy a lány belefulladt a folyóba. A fiú pedig készít neki egy kis tutajt amit a vízre enged. Ez minden amit tudok mert csak egy kis videó vágást láttam. Köszönöm előre a segítséget.

2021. ápr. 20. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen nem A Híd Terabithia földjére? Abban van valami hasonló. Ha nem, akkor bocsi :'D
2021. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is az ugrott be
2021. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszol😊 ez a film az amit kerestem.
2021. ápr. 21. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért olyan nehéz normálisan megfogalmazni egy kérdést? Arra, hogy "Keresek egy filmet?" egyedül azt lehet válaszolni, hogy "Igen, valószínű, hogy keresel egy filmet.".. Komolyan ennyi kreativitás nincs az emberekben?
2021. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt jelezném az utolsó hozzászólónak hogyha nincs kérdőjel a mondatban nem engedi kirakni, bár őszintén kétlem hogy ez egy fontos tényező lenne. Ha ennyire kötekedni van kedve azt nyugodtan kiélheti olyanokon is akiket ismer.
2021. máj. 8. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert itt kérdést kell feltenni, azért nem engedi kitenni, de meg lehet ezt fogalmazni rendesen is!
2021. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!