Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat lehet ez?...

Melyik sorozat lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Üdv. Egy régi sorozatot keresek. Arról szól hogy van egy rendőr/nyomozó aki meghalt, és lement a pokolba. Néhány démon kiszabadult a pokolból és az ördög felfogadta a rendőrt hogy segítsen neki vissza száműzni a démonokat vissza, cserébe kiengedi őt a pokolból. Beleegyezik a csávó, és tetoválások jelennek meg a testén, de mindenhol, az hogy a fején is van e tetkó, arra már nem emlékszem. Szóval tetkók jelennek meg rajta, és amint vissza küld egy démont az adott helyre egy tetoválás eltűnik (minden démonnak külön, külön tetkója van, gondolom hogy tudja mennyi van még), de persze harcol is a démonokkal. Régen láttam, a tévébe, de csak néhány részt, és felkeltette akkor az érdeklődésem, de elfeletkeztem róla, és most jutott eszembe hogy jó lenne megnézni, letölteni. Ha valaki tudja ennek a sorozatnak a nevét, akkor leírná nekem? Előre is köszönöm a válaszát/válaszotokat.

2021. ápr. 21. 12:37
 1/3 A kérdező kommentje:
címét*
2021. ápr. 21. 12:43
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pokoli szolgálat (Brimstone)
2021. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2021. ápr. 21. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!