Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tetthely: A Cecil Hotel...

Tetthely: A Cecil Hotel dokumentumfilmről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

-Spoiler-

Balesetnek volt az ügy nyilvánítva.

Lehet, hogy csak én gondolom így de szerintem több volt az ügyben mint amit elmondtak. Túl sok a véletlen a tuberkolózissal stb.

És amikor Elisa még csak eltűntként volt nyilvánítva, és annyira átnéztek mindent, köztük a tetőt, hogy hogy nem látták, hogy a víztartály fedele nyitva volt.


Szerintem a hotel managere is nagyon gyanús volt.

Olyan volt mintha nem is érdekelte volna, az hogy valaki meghalt, folyamatosan csak a hotelt védelmezte. Az egész dokumentumfilm alatt szószerint semmi szimpátiát vagy szomorúságot nem mutat.

Elisa családja feljelentették a hotelt amiért nem tettek eleget azért, hogy ezt megakadályozzák, és ez a nő valami olyasmit mondott teljesen hidegen:

"Szörnyű ami történt, de ez nem a hotel hibája."

És néhányszor kicsit el is nevette magát.

És úgy minden, ahogy beszél a hangja, ő maga, szerintem valami nagyon nincs rendben vele.


Mit gondoltok?



2021. ápr. 21. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezért azok hatalmas víztartályok voltak, a tetejére nem láttak rá. El is mondták, hogy igen, azt elcseszték, hogy közelebbről nem nézték meg. De nem gondoltak rá, hogy oda felmehetett. A kutyák meg a tetőn nem jeleztek. Egy nyílt területről amúgy is könnyebben eltűnik valaki szaga, főleg, ha esett is az eső azóta. A tuberkulózis szimplán hülyeség... pont olyan összeseküvés elmélet, mint ami most a Coviddal vannak. Az ELISA teszt már tök rég létezik.

A manager meg nyilván próbálta védeni magát, meg a hotelt. El is mondta, hogy ezért vállalta el a szerepet. A feszült helyzetekben való nevetés meg egy teljesen általános pszichés reakció ilyen helyzetekben.


Szerintem ebbe nem kell többet bele látni. Most komolyan, szerinted ennek a putri ótvar hotelnak lenne annyi pénze, vagy befolyása, hogy bármit is el tudjon tusolni, meg lefizesse az egész LSPD-t?? Elég valószerűtlen...

2021. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

De mi lenne az össtefüggés a tuberkulózissal (a teszt nevén kívül?)

Amúgy azt se értem hogy minek tárolnakegy tetőn ennyi folyadékot (nagyon sokat nyom)...

2021. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A liftes felvételen tényleg csak az látszik, hogy nagyon zavart, inkább csak hallucinalt, nem hinném, hogy volt ott valaki. És még azt is elhiszem, hogy ilyen állapotban tényleg a tartályban akart elbújni. Kétlem, hogy ennyi mindenkit belevontak volna, hogy eltussolják az ügyet. Egyedül a gondnok nem tűnt annyira őszintének, amikor azt mondta mégis nyitva volt a fedél, de lehet már csak bele képzeltem :D mert mondjuk az az egy lenne furcsa a sztoriban, azt nem tudta volna a lány magára csukni
2022. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!