Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudjatok en azt nem ertem...

Tudjatok en azt nem ertem hogy ha van egy sorozat es pl. kivan irva hogy 18-as karika azt miert is nem nezhetik meg 12-14 evesek mert vegulis az elso evadba van aki 10-12 eves es hat valoszinu megnezi a sajat sorozatat!?!?🤷‍♀️🤷‍♀️

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 10:26
A kérdező szavazást indított:
Megnezheti
Minimum 16 eves legyen az illeto
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Felhívjuk kedves nézőink figyelmét, hogy a most következő műsorszám megtekintése 18 éven aluliaknak nem AJÁNLOTT"


Senki se mondja, hogy nem nézheti, csak pl vannak benne olyan dolgok, amiktől egy 12 évesnek rémálmai LEHETNEK, úgyse érti a sztorit, stb. Szóval annak a korosztálynak még nem ajánlott.

2021. ápr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A korhatáros filmekben szereplő gyerekek nem mindig tudják, pontosan milyen filmben szerepelnek, és nem feltétlenül nézik meg azt. De ha meg is nézi a filmben szereplő 2-3 gyerek, az nem jelenti azt, hogy akkor több millió más gyereknek is meg kell néznie.
2021. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyedi. Apámat 18 évesen sokkolt az Alien, mára lefokozták 16+-ra, én 9 évesen már megnéztem, más máig 30 év felett nem bír horrort nézni.
febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!