Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a nagy klasszikus...

Melyik az a nagy klasszikus film vagy sorozat amit még eddig nem láttál, és nem is akarod megnézni, hiába "alap" film?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen a Star Wars és a Gyűrűk ura sorozat. Vagy a Trónok harca. Egyszerűen ezek a témájú filmek hidegen hagynak.

2021. ápr. 22. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lars Von Trier-től egy filmet láttam csak, de számomra kínszenvedés volt, nagyon távol áll tőlem a stílusa és elvileg az összes filmje hasonlóan művészi vonalú. Úgyhogy jó eséllyel sosem fogom megnézni a Nimfomániás című filmet pl.


Horrort nagyon keveset nézek, szinte azt sem tudom mik a klasszikusak a horrornál, így aztán ott is kimarad a legtöbb.


Sorozatoknál pedig a szitkomok állnak a legtávolabb tőlem. Jóbarátok, Dokik stb, kimarad valószínűleg.


Illetve amik inkább csajoknak készül. Vámpírnaplók, Alkonyat, ilyesmik.


Azt azért hozzátenném, hogy nem tartom rossznak ezeket, csak engem nem érdekelnek annyira.

2021. ápr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Titanic
2021. ápr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
100%
Star wars, láttam belőle azt hiszem 2 részt gyerekkoromban a tévében de nem érdekelt már akkor sem. Ilyenek még a szuperhősös filmek, a Trónok harca, sorozatból a Jóbarátok meg az Agymenők.
2021. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
100%
Ja amúgy az Alkonyatot és folytatásait se láttam.
2021. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Halalos Iramban
2021. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is ős ellenségem a Trónok harca, és a Titanic.

Meg persze az Alkonyat filmek (De sajnos azt már láttam).

2021. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Halálos iramban

A keresztapa


Egyéb autós vagy maffiás filmek.

2021. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ragyogás

Wall Street Farkasai

Trónok harcaból átküzdöttem egy évadot de nem megy tovább.

2021. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8. Ha nem megy akkor nem kell erőltetni! Egyébként én sem krtitikának szántam a filmekre vonatkozóan, biztos nagyon jók, sok elismerést kaptak, de egyszerűen nem vett rá a lélek, hogy megnezzem valamelyiket.

A Bosszúállókat, Wonder woman- t sem néztem meg, mert szintén nem érdekelnek. A Schindler listája pedig azért maradt ki, mert túl szomorú. :)

A 7,5 órás Sátántangó Tarr Béla filmet is passzoltam inkább, mert én sorry ehhez túl türelmetlen vagyok.

2021. ápr. 22. 18:52
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

A Sátántangóhoz nem csak türelem kell...

Gyűlölj engem művészvilág: Soha ne nézd meg! Én balga végignéztem.

2021. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!