Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lenne a Harry...

Szerintetek mi lenne a Harry Potter szereplők kedvenc tantárgya ha a mugli világban tanulnának??

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fura kérdés, de szerintetek? Nyilván nincs rossz válasz, szimplán csak kíváncsi vagyok.

Főleg ezek a karakterek érdekelnének: Harry, Ron, Hermione, Draco, Cedric, Cho, Luna, Neville, Ginny, Fred, George, Percy



2021. ápr. 24. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Hermionenak minden, a tesin kívül, amiből felmentené magát valszeg
2021. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Hermione nem volt nyomorék, sem lógós. Biztos nem mentetné fel magát tesiből. Amúgy mindenből jó lenne, ami nem ezoterika, vagy propaganda.


Harry semmi másból nem tudna érdemes jegyet szeretni, csak fociból. Puskás akadémia büszke tagja lenne Felcsúton. A legtöbb tárgyból 3-4es lenne, de mindegyiket utálná.


Az ikrek technikai és elektronikai dolgokban nagyon otthon lennének és csodát művelnének azokkal is.


Luna az irodalomból biztos jó lenne, de elsődlegesen Bravo magazint és Local-t olvasna minden szünetben.

2021. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem semmit, 30 évesen már biztos kijárták az iskolát
2021. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hermionének a matek lenne. Egyszer mondta, hogy a számmisztika a kedvence, ami talán valami hasonló lehet. És én úgy gondolom, hogy szeretheti az olyan tantárgyat, ami nagyrészt logika.
2021. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Neville-nek lehet a rajz. Persze szerintem nem menne neki túl jól, de úgy képzelem, hogy élvezné a művészkedést.
2021. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Neville-nek a biosz, azon belül a növénytan; Harrynek, Ronnak a tesi; Lunának a rajz és az irodalom; Hermionénak szerintem a töri, a matek meg az idegennyelvek; Draconak az, ahol kedvenc lehet.

Egyelőre ezekre gondoltam, de ha eszembe jut még, írok.

2021. júl. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Harry: tesi

Ron: tesi

Hermione:matek fizika minden

Draco: infó

Cedric: technika

Cho:rajz

Luna: fizika

Neville: biosz

Ginny:szerintem ő mindent szeretne

Fred, George: technika

Percy:fizika

2021. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!