Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nagyon rosszak...

Csak szerintem nagyon rosszak és félelmetesen buták az új spongyabob részek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja gyakrabban nézem a nickelodeont hátha tudok nosztalgiázni, de helyette olyan új spongyabob részek vannak amiket nézek 1 percig és már szorongok, konkrétan félelmetes.

Nagyon erőltetetten akar vicces lenni nagyon sok grimaszolással.

Tudom, régen sem arról volt híres milyen jó oktató jellegű mese, de most, olyan szinten értelmetlen minden új rész, nehezen fogom fel hogy egyáltalán ez még legális


18/F



2021. ápr. 25. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Mindíg is olyan volt a két mozifilmet kivéve, amiket felnőtt fejjel is végig tudsz ülni mert szórakoztató családi filmek.
2021. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van teljesen. Azokat nem is szoktam nézni, már az első fél percben meglátni, hogy ezek újabbak és nem érdemes.
2021. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Régen is tele volt erőltettett agymenésekkel a Spongyabob, csak akkor nem tűnt fel neked, mert még gyerek voltál.
2021. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti alkotó, Stephen Hillenburg az első mozifilm készítése táján otthagyta a sorozatot. Ez az ő világa volt, ő értett hozzá a legjobban, és ő tartotta fontosnak, hogy a humor ne legyen túl egysíkú vagy felháborító. Az utána jött írók a korábbi évadok szellemesebb humora helyett inkább a leegyszerűsített sztorikat és a groteszk Ren és Stimpy-féle vizuális poénokat erőltetik.
2021. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!