Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Álomvilágról szóló film?

Álomvilágról szóló film?

Figyelt kérdés

Egész régen láttam a TV-ben pár részletet egy filmről, így nem tudok sok dolgot elmondani róla. A lényeg hogy az emberek valami gép segítségével a saját álmukba tudtak belekerülni. (Egy helyen talán meg is jegyezte a szereplő, hogy fogalma sincs hogy került a kávézóba,innen jött rá hogy álmodik)

Olyasmiről volt szó, hogy az álomban lévő emberek meg akarták ölni az álmodót, mert nem szeretnek más álmában lenni :D

Aki meghalt, az a valóságban ébredt fel. Viszont ez egy idő után veszélyes volt, mert az emberek már nem tudták megkülönböztetni az álmot a valóságtól. Egy nő pl kiugrott az ablakon, mert azt hitte az álomban van.



Sokat kerestem már, de semmi. Utolsó lehetőségként itt is felteszem a kérdést. Nos nem tudom kerül-e bárki aki ilyen kevés részlet alapján felismerné, de reménykedem :).



2021. ápr. 25. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Existenz?
2021. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok... ahhh dehogy az Existenz, ez az Inception (alias, magyar cimen Eredet).
2021. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez elég egyértelműen az Eredet.

De itt egy cikk, ami 12 hasonló filmet sorol fel:

[link]

2021. ápr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Ja ez az Eredet, láttam már 3x. :D Mal ugrik ki az ablakból, DiCaprio filmbeli felesége, aki leélt egy életet a váróban, aztán nem tudta megkülönböztetni az álmot, meg a valóságot, stb. XD
2021. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :D
2021. ápr. 26. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!