Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Így jártam anyátokkal című...

Az Így jártam anyátokkal című sorozatból csak Lily biszex, vagy Robin is?

Figyelt kérdés

Na szóval az jött le, hogy Lily bi, nincs ez kimondva, de van elég utalás, hogy a lányokat is szereti.

Sőt, én inkább pánnak mondanám, mert volt Törpapával, Csészikével szexuális álma (egyik részben mondják).


Robinról is van egy olyan érzésem, de nincs úgy kimondva, mint Lilynél.



2021. ápr. 26. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor egyszer csókolóztak a wc-ben, utána Robin mászott volna ráfele.

(Ez abban a részben volt, mikor az esküvő előtt belógtak a suli bálra.)


Mivel nincs kimodva így nem tudni. Ez az egyetlen utaló jel esetleg az egész sorozatban.


Bár a pán dologhoz akkor van pedofil hajlama is, mert ugye csészike amúgy egy fiatal kisfiú. Ebbe szerintem bele se gondoltak a rendezők, az csak valami poén akart lenni. Hiszen csak álom volt.

(Még az jutott eszembe, hogy az egyik szerepjátékuknál Marshall volt a lány és Lily king kong. Szóval ott is megjelent az, hogy lánnyal.)

2021. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Meg amikor Lily Robinról fantáziál, és beszél esetleg Marshallnak róla, akkor is azzal jön Marshall, hogy ,,dehát a legjobb barátnőd", és nem azzal, hogy ,,de hát hetero". Meg mikor Robinnak mesél, Robin se szokta mondani, hogy ,,esélytelen, hetero vagyok".


Tényleg XDD A Csészikés ügy, hogy még gyerek, eszembe se jutott XDD

2021. ápr. 26. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

#2


Hát most az, hogy heteró az mellékes.

Nekem voltak olyan lány barátaim, akik nem voltak bi-k. De ha unatkoztam és akartam volna valami szexit látni bármikor adtak egymásnak szájra puszit vagy csókolóztak a kedvemért. De nem nyelves és semmi tapi. De ez belefért nekik a kedvemért.

Szóval ilyen téren nem biztos, hogy a heteróság nagy akadályt jelentett. Lily jobban eljátszott a gondolattal, hogy egy lánnyal. De ugye Robin egyszer meg is csókolta, tehát nála is vam ami belefér.

Inkább azon ment a dolog, hogy biztos jó-e baráttal kezdeni??

2021. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Volt egy olyan rész is, hogy Lily és Robin Barney kedvéért csókolóztak XDD


Jaa hát értem, lehet az volt

Meg hát Marshall valszeg picit féltékeny volt, hogy nem (csak) vele akar (mert ugye édeshármasról volt szó a jelenetben).

2021. ápr. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!