Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van hasonlóan jó sorozat,...

Van hasonlóan jó sorozat, mint a Trónok harca?

Figyelt kérdés
Már négyszer láttam, a kedvencem, és nem tudom mit nézzek. Minden másba beleunok. Szeretem a Trónok középkori stílusát, a régies ruhákat, a királyok viadalát, csatákat, gyilkosságokat, a kiszámíthatatlanságot, hogy bármikor bárki meghalhat... A látványvilág és a fantasy elemek csak mellékesek, persze menők a sárkányok is. Van még ilyen jó sorozat, valaki tud valamit? Minden más olyan erőltetettnek látszik amibe belekezdek és csordultig nyomatják bennük a SJW PCskedést, a Trónok harca ellenben olyan nyers, nem megjátszós, minden színész tök jónak tűnik. Ha tehetném mindig kitörölném az összes emlékemet a GOT-ról, mikor befejeztem és kezdeném elölről, mert annyira jó. :((( Csak tudok már mindent, és így nem izgi.

2021. ápr. 28. 08:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Igazad van, hatalmas színvonalú sorozat, az egesz díszlet, storyline, nagyon szeretem. Töltsd le a netflixet, ott is van jópár sorozat, amit szerethetsz
2021. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A halál kardja

Vaják

2021. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Vaják +1 pont

Vikingek, az abszolút nem finomkodik

The Last Kingdom, nem tudom a magyar címet, de ez is netflixes

2021. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Akkor várd meg a House of the dragon-t.
2021. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

A House of the dragon más most lebőgött, kezdve azzal, hogy egyből a Targaryenek bukását mutatják be, illetve Corlys Velaryon blackwashing castingjával.

Kérdésre válaszolva nekem hasonló érzéseket adott a Vikingek, a Vaják, A visszatérők és a Westworld is.

2021. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Vaják + 1, bár azért ne azt várd tőle mint a GoT-tól...


Illetve lehet, hogy érdemesebb a könyveket elolvasni.


Hogyha csak egy nagyon jó sorozatot keresel, ami nem feltétlenül fantasy, akkor a Breaking Badet ajánlom, mert az végig jó, a GoT-al ellentétben amiből az utolsó évadok elég gyengék.

2021. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Szulejmán
2021. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

5. A Targaryeneknek nem kell nagyobb bukás ahhoz, ami az eredeti sorozatban történt. Az utolsó férfi Targaryen megöli az utolsó nőit, csak azért, mert egy háborúban megölte az ellenségeiket. xD

Ha ez tetszett a kérdezőnek, akkor a House of the dragon sem lesz ettől rosszabb.

Ráadásul nem buknak el, csak a sárkányok nagy része ekkor pusztul el.

2021. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, még jöhetnek, attól hogy beleírok.


Igen az utolsó 2 rész nagyon gáz volt, de attól még a legjobb sorozat. Mindenki nagyot alakít és minden annyira jó...

Láttam már ezekből a Westworldöt és a 100at, tetszettek is.

Én is említettem, hogy sok a PCskedés mostanában. Már hányok tőle, ezért el se kezdek mostani sorozatokat. Még a Bridgertonoknak is adtam egy esélyt, annak ellenére hogy a romantikus egyáltalán nem a műfajom, de ahogy megláttam a 19. századi fekete herceget, ott nyomtam is ki, hogy nem kérek belőle, köszönöm. XDD


Vaják - Ennek őszintén neki fogtam 2x mert hogy Henry Cavill meg stb, de az első rész annyira nem fogott meg, aztán nem néztem tovább. :( De lehet hogy tényleg jó, és megnézem. Csak kár az is, hogy csak 8 részes az egész, és azóta sincs folytatása...

Last Kingdom jól hangzik. A Szulejmán az a telenovella? LOL

Vagy a Breaking Bad is jól hangzik, igaz nem középkorias, azt a középkori stílust nagyon szeretem. De amúgy az Ozarkot néztem, és ahhoz hasonlítják, annak is kéne adnom egy esélyt. :)

2021. ápr. 28. 15:02
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy értettem a bukást, hanem úgy, hogy a könyvekben mondják, hogy a Sárkányok tánca után kezdődött el a Targaryen uralom vége. Ez pedig nem egy jó döntés egy új sorozat építésére. Jobb lett volna Valyria pusztulásával és a Hódítással kezdeni, úgy legalább a csak sorozatnézők is érthetnék a hatalmi berendezkedést. Gonolok én a Keselyűkirály elleni hadjáratokra, vagy a Hit elleni háborúkról, amikről attól tartok csak beszélgetésekben hallhatunk majd a House of Dragon-ban.
2021. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!