Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » House of the Dragon (Trónok...

House of the Dragon (Trónok Harca prequel) szereplők?

Figyelt kérdés
Most néztem meg a HoD szereplőgárdáját, eshát egy dolog nagyon szúrta a szemem: Corlys Velaryion (valyr származású nemes = platinaszőke haj + orgona színű szem) szerepére beválogattak egy színesbőrű színészt. Félreértéa ne essék, semmi bajom magával a színésszel, nem is ismerem, nem rudom milyet alakít majd, de egyszerűen nem tudom hova tenni ezt a választást. Nektek mi a véleményetek róla? Nekem teljesen elvette a kedvem a sorozattól :/

2021. ápr. 28. 19:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó látom nem értetted meg a kérdést, segítek: semmi bajom azzal hogy van egy fekete karakter a sorozatban, de olyan helyre berakni fekete karaktert ami (szerintem) egyértelműen fehér szerep az hiba - ahogy a kérdésben is írtam valyr származású, és még ha nem is tudunk semmit a kinézetéről a gyermekei is valyr jegyeket mutatnak szóval 99%-ban kizárom hogy ő nem.
2021. ápr. 29. 07:58
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként a kiszivárgott forgatási képek alapján a fekete valyriai szereplőknek is lesznek valyriai külső jegyeik. Daemon Targaryen két lányának ezüstös haja lesz.

A kiszivárgott képek Laena Velaryon temetése után játszódnak és ott lett lefotózva Rhaena és Baela Targaryen is már kosztümben. Habár a hajuk struktúrája nem tipikus fehér valyriai. Corlys pedig a képek alapján kopasz.

2021. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%

Itt más nevet írnak, de szerintem ezek Daemon lányai. Ráadásul az egyiket fiúnak írja. xD

[link]

Mert a másik szivárgott fotó alapján egy nő temetésén vannak, aki szerintem Laena, nem tudok jobbra gondolni.

2021. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#12 ha tényleg szőke feketék fogják játszani a Velaryonokat én fekötöm magam 😂
2021. ápr. 30. 13:55
 15/19 anonim ***** válasza:
xD
2021. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Készítheted a kötelet, itt a jó felbontású promókép Corlysról. :)

[link]

2021. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Alicent és Otto viszont szerintem nagyon jól néznek ki. Remélem megmarad végig ez a keményen zöld és gazdag Hightower stílusuk.

Az eredeti sorozat végére mindenki már csak feketét hordott. xD Végre valami szín egy férfi kosztümjében is. Alicent haja is korrekt. Hihetetlen mennyire jellegtelen volt a női karakterek haja a gotban.

Daemon is hordhatna egy kicsivel több vöröset, Corlys pedig tengerzöldet. xD

2021. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

[link]


De amúgy szerintem nem néz ki rosszul. Nem tűnik nagyon kirívónak.


De ez a kedvencem. :)

[link]

2021. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem néz ki rosszul, ha mondjuk egy nyár azigeteki herceg lenne el is tudnám képzelni, na de így 😅
2021. máj. 5. 19:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!