Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Shadow and Bone-nal törődik...

A Shadow and Bone-nal törődik még valaki?

Figyelt kérdés

Mármint a Netflix szerint ezt nézi mindenki (ezt soha nem fogjuk megtudni, hiszen soha nem teszik közzé a konkrét számokat – azt a számítási módot, hogy „aki két percre belenézett, az megnézte az egészet” nem tudom elfogadni), de élő embertől nem hallottam, hogy látta volna, és a neten is eléggé halott (leginkább angolul kerestem rá).


Egy hete sincs, hogy kijött, de nem kavart fel semmit. (A könyveladások meglódultak, de ennyi.)


2021. ápr. 29. 08:34
 1/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Én megnéztem, nekem nagyon tetszett, a tiktok tele van vele (bár lehet csak azért, mert én alapból ilyen könyves/fantasy tartalmakat - is - nézek és nyilván az ilyelmak engem betalálnak), a múltkor a kolléganőmtől hallottam, hogy megnézték, a sógorom is megnézte, szóval a környezeteben vannak, akik nézik és szeretik.
2021. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyrészt annak is köszönhető, hogy a teljes évad egyszerre van feldobva. Kevesebb párbeszédet eredményez, ha az ember nem várja hétről hétre az új részt.

Plusz egy évad után azért még ne várj akkora csodát. Az már épp elég jó, hogy a könyvek jobban fogynak.

2021. ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!