Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt egy film ami iskolás...

Volt egy film ami iskolás gyerekekről szólt, az erdőben játszott a fiú meg a lány sokat, de a lány bele fulladt a vízbe. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Annyira emlékszek még, hogy szerintem szomszédok voltak, és egy képzeletbeli világuk volt az erdőben. Egyszer a fiú elment a tanárnőjével valami kiállításra vagy ilyesmi, a lány kiment az erdőbe, és bele fulladt a vízbe mert a fára volt egy kötél felkötve és azon szeretett volna átlendülni az egyik partról a másikra de nem tudott úszni, bele esett a vízbe és megfulladt.

Mindig nagy hatással van rám ez a film de évek óta nem láttam már és nem emlékszek a címére.

Köszi annak aki segít



2021. ápr. 29. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bridge to Terabithia
2021. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Híd Terabithia földjére
2021. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Ez az :)
2021. ápr. 29. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Naponta megkérdezed?
2021. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es linkeld már be az előző “kérdésem” csak mert az nem én voltam és kíváncsi lennék rá mit írtam.. 😁😂
2021. ápr. 29. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!