Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Út a vadonba c. filmet aki...

Út a vadonba c. filmet aki látta, ti is szívesen kipróbálnátok ezt a fajta életmódot?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek a filmről?

Van itt olyan ember akit érdekel ez az életmód, a természetből való megélés?



2021. ápr. 29. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép film, király dalokkal. Én biztos nem vágnék bele egy ilyen életmódba.
2021. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A meghalós részt is beleértve?


Egyébként pont ilyen formában nem. De valami kis házikóban eléldegélni, távol mindentől, eléggé csábító.


Az a baj, hogy nem vagyok egy képzett túlélő, pont úgy, mint Christopher McCandless, ezért én is meghalnék.

2021. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Én is jó filmnek tartom. Én küzdő típus vagyok, szeretem megteremteni azt amire vágyom, sohasem futnék el. Megértettem, sajnáltam de nem tudtam azonosulni a sráccal pedig azonos korosztályba tartoztunk, mármint 64-es születésű vagyok. A természetet imádom de ilyen formában soha nem kívántam a részévé válni, pláne egyedül és felkészületlenül. Minden esélye megvolt egy szép és független életre, szerették is az emberek kár, hogy így döntött.
2021. máj. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért halt meg a főszereplő?
2021. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Aki teljesen felkészületlenül és alapfelszerelések hiányában kimegy a vadonba az akár bomlott elméjűnek, szörnyen fanatikusnak,v akár öngyilkosnak is tartható. Halálának oka éhezés, kiszáradás, mérgezés esetleg mindezek kombinációja, nem igazolódott konkrétan. Ha nem ezektől hal meg elvitte volna más, ilyen körülmények mellett halálra volt ítélve az első naptó, ez már csak én fűztem hozzá.
2021. dec. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!