Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gáz, ha nem szeretem a Ponyvar...

Gáz, ha nem szeretem a Ponyvaregényt?

Figyelt kérdés

Sokszor megnézem és a történetből semmi nem marad meg. Annyira stílusos, annyi hosszú snitt van benne, hogy csak azt figyelem meddig húzzák, ahelyett hogy miről beszélnek. Persze vicces, de ennyi. Szerintem kicsit túlértékelt. Hiába olvasom el 8 cikkben, hogy miért jó, egyszerűen nem javít a filmélményen. Bruce Willis karaktere kicsit unszimpatikus volt. Azt se értem ki itt a főszereplő, miről szól.


Nem rég néztem újra a Kill Bill 2-t és szerintem sokkal jobb film. David Carradine valami fantasztikus!


Ennyi. Remélem nem bántottam meg a rajongókat. Tarantinot eleve nem értem, mi a célja a filmjeivel, biztos jó csak én nem ülök be rögtön be egy filmre, mert ő rendezte.



2021. ápr. 29. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem neked készült, van ilyen és nem is követelmény megtekintése, így nem kell ilyesmin gondolkodnod
2021. ápr. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz. Nekem pl az egyik kedvenc filmem, de ettől függetlenül nem várhatom el, hogy mindenkinek tetszen.

Biztos fordított helyzetben is van ilyen, hogy te szeretsz nagyon egy filmet, amit a többség nem. Vagy esetleg én nem szeretek egy filmet, amit a többség igen. Én a Keresztapáért nem vagyok oda, miközben a világ egyik legjobb filmjének tartják. Látom én is, hogy miért jó, de képtelen vagyok élvezni, nagyon távol állnak tőlem a gengszter filmek. Persze van 1-2, ami tetszik.


Úgyhogy nem, nem gáz. Senkitől sem gáz, ha egy ismert/jó filmet nem szeret. Különbözőek vagyunk.

2021. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki várja el tőled, hogy szeresd? Én anno kíváncsiságból megnéztem A szürke ötven árnyalatát. Először és utoljára. Hogy az a film mennyire borzalmas és valótlan, az hihetetlen, pedig sokan odavannak érte. Én nagyot csalódtam benne. Nincs egy normális szexjelenet sem benne, és a BDSM-et se úgy képzeli el az ember, ahogy abban a filmben volt. Nem mintha ezek miatt akartam volna megnézni, de ez lett volna a lényege, nem? Ilyen az, amikor az előzetes jobb, mint a film. Aztán a végéről ne is beszéljünk, egy nagy semmi. Láss csodát, megért kettő folytatást, egyiket se láttam. Nem kell egy filmet azért szeretni, mert az van a toplista tetején.
2021. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!