Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most, 2021 májusában debütál...

Most, 2021 májusában debütál a "Szörnyella" (eredeti angol cím: "Cruella") című film. Kérdésem: szerintetek sikeres lesz-e, vagy megbukik?

Figyelt kérdés

Jelenleg azt sem tudom van-e létjogosultsága egyáltalán (a Covid-19 közepén meg pláne...).

Érdekelne a Ti véleményetek (itt egy link: [link] ).

#film #101 kiskutya #Emma Stone #Szörnyella #filmpremierek 2021-ben #mozik újranyitnak
máj. 2. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szar az alaptörténet de ez csak az én véleményem. Nem tudom miért kell minden gonosznak egy előfilm hogy miért lett gonosz. Miért nem lehet alapból az? Annyira próbálják őket jónak beállítani pedig sokkal jobbak gonosznak
máj. 3. 13:37
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Gyakorlatilag csináltak egy új Harley Quinn filmet Emma Stone-nal, és átnevezték Szörnyellára.
máj. 3. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
1 perces előzetes alapján nem szeretném megítélni a filmet, de remélem pozitív csalódás lesz. Kicsit uncsi már, hogy a Disney évente köpi ki ezeket a remake, reboot, előzmény filmeket (mondjuk voltak olyanok, amik egész jól sikerültek) és semmi eredeti ötlet nincs. Valóban nagyon hasonlít Harley Quinn-re így első látásra és 01:12-nél még a beállás is full ugyanolyan XD.
tegnapelőtt 09:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Elbukni nem fog.
tegnap 00:23

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!