Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tanár-diák kapcsolatról szóló...

Tanár-diák kapcsolatról szóló filmek/sorozatok/animék?

Figyelt kérdés
Ne szerelemes kapcsolat legyen. Inkább olyan, hogy mind a tanár és mind a diák fiú legyen, és az elején nem kedvelik egymást, de a végén meg már igen. Az bónusz, ha egyben egy apa fia kapcsolat lenne. Például mint a Detroid: Become Human játékban Conor és Hank kapcsolata, vagy a a Vigyázz, Kész, Szörf!-ben Cody és Z (Nyomi) kapcsolata.
2021. máj. 4. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A tanárban van egy nagyon erős ilyesmi szál a második évadban.
2021. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A házban
2021. máj. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Good Will Hunting, Whiplash
2021. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pretty little liars/hazug csajok társaságában (sorozat) van egy tanár-diák kapcsolat, de nem teljesen rajtuk van a hangsúly. mert 4 lányról szól és az egyiküknek van ez a kapcsolata. én már kétszer végignéztem, érdemes megnézni, mert nagyon jó :))
2021. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Liberal Arts (Így jártam én - magyarul) c. filmben a fő hangsúly tanár-diák szerelmen és a korkülönbségen van (ami nem is vészesen nagy, inkább a tapasztalatbeli különbség van), de mellékszálon van egy srác is, akit segít ez a tanár. Annyira nem emlékszek már, rég láttam és ha jól emlékszem, nem jött be annyira a film.


A másik film, ami eszembe jutott, magyarul viszont nem tudom, hogy szinkronizálták-e, az a Molly Maxwell, ami viszont egy tipikus tinilány-fiatal tanár kapcsolat, ahol tényleg csak a erőviszonyok egyenlőtlen megoszlása a gond, mert még korban sincs olyan nagy különbség. A téma amit feldolgoz, az tipikus, de furcsa módon a film az nem az, mert még nem találkoztam olyan filmmel, ami ehhez hasonlóan, központi témaként foglalkozik ezzel a témával. Általában mellékvágányon szokott futni ez a sztori és jó, hogy végre egyszer tényleg erről és csak erről szól egy film.

2021. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!