Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez most szerintem vicces lesz...

Ez most szerintem vicces lesz nektek, de a Cartoon Network Pindúr Pandúrok rajzfilmsorozatból ÉLŐSZEREPLŐS sorozatot készülnek leforgatni. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem vicc, hivatalos:


Jön az élőszereplős Pindúr Pandúrok és már a színésznőket is kiválasztották ( [link] )


Íme az első képek az élőszereplős Pindúr Pandúrok forgatásáról, rajta a három főszereplővel ( [link] ).


Mit gondoltok? Akár még sikeres is lehet, vagy alapból bukta az egész?



2021. máj. 4. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fú de gáz. Nagy bukás lesz. És ki alakítja vajon Mojo Jojót? És ki lesz Ő?
2021. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megfog bukni.
2021. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem teljesen hidegen hagy, megnézni nem fogom, de felőlem ha van igény rá, akkor csinálják.
2021. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ. Ha túl komolyra veszik a figurát, akkor nem lesz jó. Ha vígjáték lesz, akkor működhet.
2021. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Én kíváncsi leszek rá, hogy fog elsülni, főleg mivel már a felnőttebb személyiségüket fogjuk látni, nem pedig egy az egyben a mese lesz élőszereplőssé alakítva. Dove Cameront és Chloe Bennettet kedvelem, Yana Perraultot még nem láttam, így róla nem tudok mondani semmit, de elsőre szimpatikusnak tűnik (engem sokakkal ellentétben egyenlőre nem zavar, hogy nem fehér bőrű). Bár nyilván The CW készíti a sorozatot, így azért HBO minőséget (felét sem) nem kell várni tőle.
2021. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bele fogok nézni. Legalább nevetek egy jót. XD
2021. máj. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"És ki alakítja vajon Mojo Jojót? És ki lesz Ő?"


Mojo Jojó-nak elvileg lesz egy fia, az ifjabbik MJ (angolul Junior), Ő-ről viszont nem tudom (bár elképzelhető, hogy a jelenlegi trendek alapján afroamerikai, vagy más színesbőrű színészt szerződtetnek - akit nyakon öntenek majd piros festékkel a karakter rajzfilmes megjelenésének megfelelően).

2021. máj. 5. 11:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő-re nagyon kíváncsi vagyok. Haha, egy travi gonosztevő. Egyébként ha fehér alakítaná, akkor is festeni kéne a bőrét, szóval az ő esetében tuti nem számít a bőrszín.
2021. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, mint az összes ilyen rajzfilm megfilmesítésénél: "Minek?"

És nem hiszem, hogy meg fogom nézni.

2021. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy a mondás tartja: amíg tehénszar van, légy is van, szóval biztosan lesz, aki megnézi. Én már az eredetit is rosszul viseltem, tudni sem akarom, milyen lenne élőszereplős verzióban.
2021. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!