Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Shadowhunterst megéri megnézni...

Shadowhunterst megéri megnézni, hogy elkaszálták? Normális befejezést kapott?

Figyelt kérdés
Azthiszem talán az első 3 évadot láttam. Szivesen folytatnám, csak nem tudom, hogy jól le e lett zárva.

2021. máj. 6. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett. Szerintem érdemes megnézni. ☺️
2021. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Shadowhuntersnek összesen van 3 évada...
2021. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaszálták el, rendesen befejezték.Igaz,hogy könyvbe még folytatása is van, viszont ott mások a főszereplők, de attól még a sorozat szereplő is sokat szerepelnek. csak a sorozat a végére nagyon életért a könyvtől, szóval ha folytatni akarod akkor érdes a sorozatot feldolgozó könyveket is elolvasni. Ja és előzménye is vab
2021. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oh, akkor a másodikig láttam. Ebben nem voltam biztos.

Igen, az összes árnyvadászos könyvet olvastam már :)

2021. máj. 6. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokak szerint normális befejezése volt , de nekem nagyon nem tetszett a befejezés , többet vártam volna
2021. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sorozat maga nagyon jó, és ezt hozza is végig, kivéve az utolsó 1-2 részt. Eredetileg több részben, hosszabb lezárást terveztek a sorozatnak, de be kellett fejezniük ezért próbálták a lényeget belesujkolni az utolsó részekbe, és ezt észre venni rajta. Érződik hogy kicsit összecsapott, kapkodós a lezárás, valamint hiányzik belőle a sorozatot végig kísérő "hűha" érzés (nem szeretnék spoilerezni). Ezt leszámítva, az utolsó percekkel kapott egy szép keretet az egész. De ez a kis negatívum ne rettentsen el, nagyon jó sorozat, én is számtalanszor újra néztem már. :)
2022. ápr. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!