Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Heterokrómiás karakterek de 4...

Heterokrómiás karakterek de 4 (vagy több) szemmel. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná: a heterokrómia az, amikor 2 szemszíne van az illetőnek (pl Todoroki - BNHA [link] )


Az se baj, ha sérülés következtében más pár szem, a lényeg, hogy minimum egynek eltérő színe legyen.


Eddig a legközelebbi amit kaptam az Eramis (Destiny 2 [link] ), de ő csak feltételezés, mert a jobb oldali szemeit sose láttuk. (De mivel eltakarja, feltehetően történt velük valami, bár az is lehet, hogy el is vesztette azt a 2 szemét...)


Nem feltétlenük kell filmszereplő legyen, lehet játékból, animéből, vagy képregényből is. A lényeg, hogy legyen róla kép, szóval a könyvek kizárva.



2021. máj. 6. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
2021. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A letmegooglethatforyou nagyon hasznos tud lenni, de pont kihagytad belőle a lényeget. 4 vagy több szemű szereplőket keres.
2021. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2. Csak segítettem elindulni az útján. (Amúgy bírtam,hogy 4 szemmel, de ugyan ezt dobta ki)
2021. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!