Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a...

Mi lehet ennek a filmnek a címe? (régebbi)

Figyelt kérdés

Sziasztok, keresek egy filmet, nem új, már régebbi, pontosan nem tudom az évszámot.


Amire emlékszem, úgy kezdődik, hogy halloween van, és egy családban van 2 gyerek, egy kislány és azt hiszem egy kisfiú, anya apa. A kislány már nagyobb Rebeccának hívják, kertes házban laknak van az udvaron egy házilag készített hintájuk is. Szóval Halloweenkor beöltöznek és a kislány elmegy az anyukájával házalni csokit cukrot kérni, aztán egyszercsak a kislány eltünik, elrabolják, az anyja próbálja mindennap keresni, hónapok telnek el, az apa már beletörődik hogy nincs többé a kislány de az anya nem adja fel, azt hiszik hogy megbolondult és bezárják a pszichiátriára, de a falon megjelennek ilyen feliratok motívumok feketével, ami rávezeti az anyát hogy hol lehet a kislánya, nagy nehezen megszabadul a kórházból és már csak az rémlik, hogy valami nagy pajtában él valaki(már nemtudom ki, talan egy pasas) és ő rabolta el a kislányt magának, a pajtánál van egy hatalmas alma fa is, a vége pedig az hogy a kislány elmenekül de azt hiszem belefullad egy tóba… 😅



2021. máj. 7. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Gyilkos álmok (In Dreams, 1999).

https://www.youtube.com/watch?v=DHHPY9u6RQM


Google: halloween+girl+movie|film+mother+kidnapped|kidnap|kidnapping|kidnaps+rebecca

2021. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úristen! Nagyon szépen köszönöm, mindennap a fejemben járt ez a film, akárhogy kerestem, nem találtam, hálásan köszönöm neked! 💋😘
2021. máj. 8. 08:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicsit kótyagosan emlékeztem, nem minden stimmel, de ez az a film, 😄🙈
2021. máj. 8. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!