Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én mentem le tőle hídba,...

Csak én mentem le tőle hídba, hogy a 2022-ben érkező "The Batman" című filmben Gordon felügyelőt egy fekete színész fogja alakítani?

Figyelt kérdés

Tudom, új idők, új trendek, meg minden, de képregényrajongóként ez nekem már kissé durva, kb mint ahogy a "Titans" sorozatban Starfife-t is fekete színésznő alakítja (pedig a karaktert állítólag latin-amerikai nőkről mintázták még valamikor a 80-as években).


Egyáltalán, annyira erőltetni kell ezt a "minden karakternek változtassuk meg az eredeti etnikumát" vonalat?



2021. máj. 8. 20:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Pardon, Starfire (elírás volt).
2021. máj. 8. 20:26
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nézek inkább klasszikus filmeket.

Vagy olvasok könyvet, abban legalább olyannak képzelem az embereket amilyennek akarom.

2021. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Huu de durva hallod :O brutális. El se hiszem. Végülis csak egy kitalált karakter de hihetetlen tényleg
2021. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ezért maradok a Tim Burton-féle Batman filmeknél.
2021. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

Valamelyik képregényben már Batman etnikumát is megváltoztatták mongoloidra, illetve ott Alfred meleg és férje is van.

Szerintem engedd el ezt a vonalat. A következő Superman filmben is Clark Kent fekete lesz.

Ha nem tetszik amit csinálnak, akkor javaslom, hogy ne beszélj róla, ne terjeszd és ne is nézd meg a filmet, még torrentről sem. Azzal, hogy a neten foglalkoznak vele ugyanúgy marketingelik, akkor is ha ez pl. felháborodás a rasszváltáson.

2021. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Most ez a blackwashing a divat Amerikában, remélhetőleg hamar lecseng (érdekes módon sosem akarnak ázsiai, latin szereplőket erőltetni, mindig a fekete vonal megy). Ami miatt képmutatás, az hogy ha valaki kitalálná hogy mondjuk Wakanda valamelyik harcosát fehér színész játsza a következő Marvel filmben, másnap már lángolnának az utcák.
2021. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a Tim Burton féle Batman a legjobb ,bár ott meg Harvey Dent néger.
2021. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Az a helyzet, hogy engem a legkevésbé sem zavar. A Ben Affleck féle Batmannél csak jobb lehet az új, ezt pedig számomra nem árnyékolja be az, hogy fekete színész fogja játszani Gordon felügyelőt.

Igazából semmit sem befolyásol, max tényleg zavarja a rajongók szemét.

2021. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Hamarosan a Terminátort is meleg, fekete férfi fogja játszani. Vagy leszbikus nő.

Nem az ilyen emberek zavarnak, hanem, hogy már tényleg hányinger ahogy erőltetik.

2021. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
A héten olvastam, hogy a következő SuperMANt néger nő alakítja majd...
2021. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!