Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem értem ezt a Slade...

Csak én nem értem ezt a Slade Wilson-féle háborút?(Zöld Íjász 2.évad)

Figyelt kérdés

Szerintem semmi értelme, hogy Olivert akarja kicsinálni minden lehetséges módon, de aki valójában kinyírta a "szerelmét" - aki amúgy nem is szerette viszont, hanem Olivert szerette - azt meg életben hagyja.

Főleg, mivel teljesen logikusan védte Saraht, mivelhogy rá célzott, minek ugrott volna Shado elé, mikor Ivo nem Shadora fogta a fegyvert.

Persze, tudom, hogy a mirakurutól borult el az agya, de már előtte is egy elmebeteg pszichopata gyilkos vadállat volt.

Meg most komolyan, én értem, hogy tetszett neki a lány, de őt "csak" simán fejbelőtték, nem szenvedett semmit. Mégis 5 évig tervezgetett egy olyan bosszú hadjáratot, ahol Olivertől mindent elvesz, minden lehetséges módon megkínozza, miközben ugyanolyan kiszolgáltatott állapotban volt, mint mindannyian ott a szigeten.


2021. máj. 9. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát más magyarázatot én se tudok, mint hogy a Mirakuru miatt nem gondolkodott tisztán.
2021. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!