Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Régebben sokat néztem a...

Régebben sokat néztem a Simpson család című rajzfilmsorozatot, és szerettem is, de amióta belekezdtem a Family Guy-ba azt sokkal lazábbnak és viccesebbnek találtam, emiatt Simpsonék mentek nálam kukába. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Na persze a FG se hibátlan nálam, pl Quagmire-t a rajzfilm-történelem egyik legellenszenvesebb, legutáltabb, legképmutatóbb karakterének tartom, de a többi szereplő amúgy simán bejön (még Chris is a nyilvánvaló értelmi-fogyatékossága ellenére).

2021. máj. 10. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Migiri
2021. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Nekem is szinte ugyanazok a tapasztalataim.
2021. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen más stílus a kettő, sokkal pörgősebb és azonnali ingerekre épülő az FG sok alpári humorral, míg a Simpsons-t a remek történetmesélés jellemezte az elején. Röviden kinek melyik jön be inkább, nekem mindkettő tetszett egykor.


A Simpsons-hoz még annyit, hogy sajnos évek óta egyre rosszabb, nem igazán kreatív és úttörő már, mint kb. a 10. szezon előtt. Voltak még élvezetes részek itt-ott később, volt ahol okés szinten voltak részek, de konstansan már nem tudták visszahozni a tőlük elvárható szintet (pl. nem egyszer csak annyi lett a történet, hogy beraktak vendégként egy ismert sztárt, vagy jött a folyamatos ötlettelenség és ismétlés, mint a karakterek 20-ik ugyanolyan sztorija, pl. kibe volt vagy épp kibe szerelmes az adott karakter).

2021. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Akkor nézd meg a south parkot is
2021. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!