Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Számotokra mi hiányzik a...

Számotokra mi hiányzik a Netflixből? Milyen funkciókat/opciókat adnátok hozzá/módosítanátok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye van már egy olyan, hogy saját lista, de tök jó lenne, ha külön kategóriákba rakhatnám bele. (Már láttam, meg szeretném nézni, stbstb)
2021. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy ne legyen régió blokk.
2021. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Engem az idegesít, mikor rákeresek egy címre, a Netflix felismeri a címet, de nincs meg nekik. Tehát ez a "Pontosan tudom, miről beszélsz, de fölöslegesen örülsz, mert nincs meg" :D
2021. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy lehessen tetszik/nem tetszik nélkül is ignorálni valamit, ha nem érdekel. Hiába nyomja bele a képembe minden héten, hogy ez most benne van a trendingben, ha egyszer nem vagyok rá kíváncsi. Szóval jó lenne ha lehetne figyelmen kívül hagyni filmeket/sorozatokat, akár lista formájában is.
2021. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

3-al egyetertek!

Jo lenne ha ujabb filmek is felkerulnenek. Olyan ami epp lefutott a moziban. De az almom az az, hogy egy mozijegy araert legyen elerheto a mozifilm. Sokszor en nem sajnalnam a penzt, ha otthon, kenyelmesen meg lehetne egy egy mozifilmet nezni.

2021. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne adja ki alul a keresésben azt, ami nincs benne, és hogy ne mindig csak ugyanazokat a filmeket ajánlja
2021. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!