Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azokat az állatos sorozatokat...

Azokat az állatos sorozatokat miért nem rakják fel sehova magyarul, amik például az Animal Planet-en vagy a National Geographic channel-en szoktak menni? Égyáltalán miért nem rakják fel mindegyiket semmilyen nyelven?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmit megszegni, csak nem tudom szabadon az Állatdokik című sorozatnak a törpemókusok című epizódját sehol meg kíváncsi vagyok amúgy is.

2021. máj. 10. 21:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Magyarul az fogja feltenni, akit érdekel és vesződik a felvételekkel, feltöltéssel, megosztással, stb., aminek a végén jelen esetben alig nézik meg. Ha a megosztók úgy érzékelik hogy copyright-os anyag van rajtuk, törölni fogják, akkor lehet megint feltenni és így tovább. Egyes oldalakon talán fent van, nem tudom.


Eredetiben biztosan elérhetőek, de rákerestem hogy ne beszéljek a semmibe és egy google kereséssel 1 perc alatti idővel meglett az összes rész.

2021. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!