Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol nézel/néztél premier...

Hol nézel/néztél premier filmeket?

Figyelt kérdés
Hát ugye Erdélyben nincs magyar mozi.. És volt ez a karantén is.

2021. máj. 12. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg sehol mert a mozik zárva vannak, a premier streamért pedig nem fogok annyi pénzt kiadni mint egy mozijegy, hogy aztán az otthoni házimozin egyszer nézhessem meg. Vagy legyen akkor letölthető és korlátlanul megtekinthető örökre (ahogy a DVD is örökre a tiéd), vagy kivárom a mozit.
2021. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy online oldalon szoktam nézni,minden film megvan amit csak keresel, a premier filmek is fenn vannak megjelenés szerint,egyettlen hibája,hogy csak angol szinkronnal.
2021. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én amikor megjelenik DVD-n. A mozit is csak egyszer láthatod (#1), és amellett rohadtul túl van értékelve, általában élvezhetetlen a sok idióta miatt, akik előtted rohangálnak, rugdossák a széked, röhögcsélnek meg esznek egész film alatt, ráadásul a hangerő borzalmas, a hang maga olyan mintha egy Szokol rádiót hallgatnál, a filmvászon életlen, és még megállítani se tudod ha vizelned kell vagy ilyesmi. Ja meg a kedvenceim, a minden vetítésen (kb. még a horrorfilmeken is) kötelezően jelenlévő kisgyerekek.

Ha már fizetek egy filmért, akkor megveszem Blu-Rayen vagy DVD-n, egyrészt az onnantól az enyém, akkor és annyiszor nézem meg ahogy jól esik, másrészt kényelmes, megállítható, visszatekerhető, be tudom állítani a hangerőt, nem vagyok körülvéve idiótákkal meg kisgyerekekkel, és a többi.

2021. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ingyen.
2021. máj. 12. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
A filmet se ingyen forgatják, ha megnézed fizetned kell érte.
2021. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd ha lesz kocsim fizetni fogok érte
2021. máj. 12. 13:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Online Fmovies oldalon.
2021. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!