Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy zombiapokalipszis kitörése...

Egy zombiapokalipszis kitörésekor szerintetek mi történne?

Figyelt kérdés

Fiktív kis sztorit írok. Csak gondoltam meghallgatnék pár gondolatot. Nekem ezek jutottak eszembe:


- kijárási tilalom a lakosságnak egész nap

- vallási fanatikusok szélsőséges reakciói

- az emberek tömegesen megpróbálnának vidékre menekülni a nagyvárosokból

- nukleáris tölteteket robbantanának az atomhatalmak a nagyobb gócpontokon, nagyvárosokban ha már nem tudják megmenteni azt a várost


További gondolatok esetleg?


U.i.: A zombi-típus az a Walking Dead-ben látható lassú, fertőzéssel terjedő és futásra képtelen zombi lenne.



2021. máj. 13. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Mira Grant: Feed - Etetés című könyvét :)
2021. máj. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fosztogatások, boltok megrohanása. Katonaság bevetése.
2021. máj. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindössze 2 dolog történne.


Egy: Minden létező helyen (rádió, tv, youtube, insta, facebook MINDENHOL) leadnák, hogy mindenkiaradjon otthon a zombik miatt.


2: kimennének a katonák, rendőrök és kb minden ember, aki fegyveres kiképzést kapott és megölnék a zombikat.


Vége. :D

Már csak arra kellene figyelni, hogy ha valaki meghal akkor ne harapjoneg túl sok embert. Bár a walking deades zombik csak hordában veszélyesek meg gyerekekre. Inkább álmunkban tudnának megölni.

2021. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wadmalac ***** válasza:
90%

Nehéz itt már újat kitalálni, amiket soroltál sorban, a zombis szorikban mind megjelentek.


Ami nekem a Z világháborúban tetszett, az a szöveg, hogy a harapással terjedő fertőzést Észak-Koreában megállították azzal, hogy mindenkinek kihúzták a fogait.

:D

2021. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a mostani kovidos helyzet is jó betekintés ehhez.

Biztos lennének homeopátiások, akik azt állítanák, hogy egy őserdei növény nedve hatásos a Zovid vírus ellen.

LEnnének Zovid vírus tagadók is, akik szerint ez csak egy átlagos veszettség és túl van fújva.

Várható lenne anarchia, tömeges felvásárlás, pár olyan ember aki már leszarja és inkább bulizik egyet.

A politikusok magánszigetekre menekülnének, amíg a katonaság meg nem oldja a helyzetet, ha megtudja oldani, mert azért egy hadsereg kiszervezése nem egy nap alatt zajlik

2021. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Wadmalac ***** válasza:
75%
#6: Ezért hívja a kérdező is fiktív sztorinak.
2021. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm a linkeket! :)
2021. máj. 13. 18:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom törlődött egy komment.

Wadmalac: Miért ne lehetne egy fiktív sztorinak valós cselekvések az ötletadói?

2021. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:
100%

#9: Lemaradtál, volt egy komment, hogy baromság ez egész, nulla az esélye.

Arra reagáltam.

2021. máj. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!