Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Friends reunion...

Szerintetek a Friends reunion film lesz vagy csak egy pár epizód? Mit szóltoka vendég szereplőkhöz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélem minél hosszabb lesz, minden egyes percet örömmel fogadok.

A vendégszereplőket nem tudom pontosan kik lesznek, Janice-t és Richardot láttam az előzetesben. Janice rengeteget változott, Richard egy cseppet sem:) A hat főszereplőnk Matthew kivételével nagyon jól néznek ki, és az interjúk alapján megmaradt köztük az a jó kapcsolat és mind ugyanolyan humorosak. Matthew viszont szerintem borzasztóan néz ki, amit rossz látni mert nagyon nagyon szeretem őt is. Tudom, hogy sokat küzdött függőségekkel, remélem túl van rajta és jobban lesz majd.

2021. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szerinted Gunther benne van? Esetleg Mike?
2021. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kint van a Friends instagram oldalán a vendégszereplők listája, benne lesz Janice, Richard, Gunther, Mr. Heckles (aki ugye meghalt már), Jill azt hiszem, és a többi csak néhány celebrity akik fogalmam sincs minek lesznek benne. Mármint no offense, de Justin Bieber, a BTS, James Corden vagy David Beckham mit fog csinálni ott? És Ben vagy Mike pl miért nincs benne?
2021. máj. 20. 19:36
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, Justin Bieber és hasonlók engem is zavarnak, meglátjuk mit hoznak ki belőle. Mr heckles pedig egyik kedvencem, őt nagyon várom:)
2021. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is szeretem, bár szerintem elég furcsa, hogy a harmadik évad körül meghal, majd 17 év múlva ismét él. :D
2021. máj. 20. 20:07
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lesznek visszatekintések vagy visszaemlékezések és azokban fog szerepelni.
2021. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogy tetszett nektek? :)
2021. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Úúú hol láttad? Én sehol nem találom, Magyarországon nincsen HBO max és máshol még nem láttam felrakva. Segíts rajtam:)
2021. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nCore-ról letölthető, illetve a sima HBO GO-n fenn van :o
2021. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszett!! Imádtam az egészet. HBO Go-nnéztem én is, magyar felirat is van hozzá. :)
2021. máj. 28. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!