Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a Csengetett...

Szeretitek a Csengetett Mylord c. sorozatot?

Figyelt kérdés
én bizonyos időközönként újra szoktam nézni, gyerekkorom óta rajongok érte :D

2021. máj. 14. 17:21
A kérdező szavazást indított:
kedvencem
tetszik
számomra közömbös inkább
egyáltalán nem kedvelem
ki csengetett? nem ismerem a sorozatot
egyéb, leírom
28 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Sok-sok éve nézem, de ha ráakadok valamelyik csatornán, megnézem újból.

Megunhatatlan.

2021. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Óó, én pont pár hete néztem újra, nem is tudom hányadszor, gyerekkorom óta nagy kedvenc, bármennyiszer újra tudnám nézni, imádom a karaktereket, a környezetet, az egésznek annyira jó hangulata van és annyira vicces a maga módján... Nekem 10/10, egyik kedvenc sorozatom. :D
2021. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Gyerekként szerettem, amíg nem ismertem jobbat, de valahol a 78249. ismétlés táján kezdett belőle nagyon elegem lenni. Most már abszolút nem bírom elviselni, csak Mabel beszólásai tetszenek.
2021. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ritka szar pusztító musor! Két pasi meg egy kicsi a legjobb szitkom, meg Abott és costello
2021. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Imádom! Zseniális, megunhatatlan, örökzöld! Bár, nem igazán tekinthető abszurd humornak (ellenben a kedvencemmel, a Monty Pythonnal), de mégis annyira jellegzetesen ízig-vérig ANGOL. Csak ők tudnak efféle sajátságos humort prezentálni. Én tizenéves koromban láttam először, de csak ritkán néztem bele, így a sok ismétlés miatt eléggé össze-vissza láttam a részeket. Aztán amikor már elkezdtem az elejétől, lassan, puzzle-szerűen állt össze a sztori. Nincs igazán kedvenc karakterem, mert mindannyian kivétel nélkül tökéletesen eltalált, markáns egyéniségek. Ha mégis választanom kell, azt hiszem Mr. Teddy-re szavaznék. :)
2021. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, nem annyira megy át abszurdba, hanem nagyon is életszerű, emberközeli szereplőkkel és helyzetekkel :) A Montyt én is szeretem, attól ugye elég távol áll, de abban meg mást imádok.


Kedvenc karakterek: nekem Teddy gyerekként volt a favorit valamiért, Cissy mellett. Később újranézve átértékeltem őket. Ma már Stokes-ot mondanám, ugyanakkor James a másik, mindkettő más-más okból. A legjobb szinkronja is Jamesnek van szerintem, illetve mrs Liptonnak. Utóbbi egyébként egy elég rosszindulatú asszony, ami régebben fel sem tűnt. Ilyen kis felfelé nyaló, lefelé taposó típus :D


Köszi a válaszokat!

2021. máj. 14. 19:17
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Szeretem még most is.
2021. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Ivy a kedvencem, de mindenkit szeretek.
2021. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kedvencem, de elfogadom, hogyha valakinek ez a kedvenc sorozata.
2021. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap megnézek egy részt évek óta😌
2022. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!