Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2022-ben jön az új She-Hulk...

2022-ben jön az új She-Hulk (magyar elnevezése Amazon) sorozat, de a jelek szerint már most sokan leírták. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Alább a cikk:


[link]


A sorozat előzetese:


https://www.youtube.com/watch?v=GYMCOh8t7VU



2021. máj. 16. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem írok le előre semmit.

Van, hogy egy előzetes nem tetszik, de még olyankor is lehet pozitívan csalódni. Majd kiderül, de előre leírni felesleges.

2021. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk pont sikerült belinkelned egy fanmade előzetest :D
2021. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Én se vagyok annyira oda ezekért, több szempontból sem. Egyrészt túl sok úgy alapból is, bele fogunk fulladni a Marvelbe (arról nem is beszélve hogy ehhez képest minden filmet tologatnak, be van már jelentve 200 film és sorozat de lassan két éve nem jelent meg pl. mozifilm, nem tudom mit akarnak így).

Másrészt az újonnan bejelentett sorozatok és karakterek többsége teljességgel érdektelen, ordít, üvölt róluk hogy csak azért van hogy több legyen, mert a Disneynek az Isten pénze nem elég... Ötlet meg nagyjából semmi, sajnos a mostani sorozatok is jónak ígérkeztek aztán nagy katyvasz lett az egész, lásd a WandaVisiont, amiért mondjuk sokan odavoltak, nekem totálisan értelmetlen, értelmezhetetlen, nagyrészt unalmas volt az egész, amiben többszöri nekifutásra se sikerült megtalálnom az értelmet és a célt.

Persze ettől lehet hogy 1-1 sorozat betalál, de én annak örülnék ha már lezárnák a Marvelt lassan, épp elég már belőle, én is szeretem, szerettem, de most már kicsit kezd sok lenni, a Végjátékkal vége kellett volna hogy legyen az egésznek. Erre még most kapcsoltak még magasabb fokozatra...

2021. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyanok véleményére nem adok, akik úgy fikáznak valamit, hogy az még meg sem jelent. Egyetlen eredeti Marvel-képregényt sem ismerek, ezért elfogulatlanul tudom nézni a filmeket és a sorozatokat, pusztán a szórakoztató faktor kedvéért. Amelyik egy kicsit is érdekesen hangzik, azt megnézem, nem érdekel, hogy a kritikusoknak tetszik-e vagy sem.
2021. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Hát

Igazuk lett

Nagyon rossz sori volt :D

2023. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!