Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor fogják megunni az...

Mikor fogják megunni az emberek ezt a rengeteg képregény filmet? Nem olyan ez a jelenlegi világ mint régen a western filmek világa volt,hogy csak ezekkel van tele minden? Kidurran a lufi?

Figyelt kérdés
Heti szinten több képregény film is lemegy a tv ben és csak jönnek jönnek.

2021. máj. 16. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Én már most unom. de ha tudnád hányat forgatnak éppen. Most is készül egy nálunk speciel. :D


De az emberek torkán el lehet tolni ezt a sok szemetet, amig profit van addig csinálják mert megéri nekik.

2021. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolom egy marvel sorozatra gondolsz. Moon valami a karakter neve. Nem annyira ismert a neve ezért nem jut eszembe. Úgy nagyjából tisztában vagyok dc marvel filmekkel sorozatokkal de ezt már soknak érzem hogy mennyi van már most és mennyi készül.
2021. máj. 16. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én filmként tudom, de amúgy igen..
2021. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Én nagyon szerettem még az elején a Marvel filmeket, de most már engem is a hányinger kerülget tőlük, olyan mennyiségben okádják magukból őket a stúdiók, hogy gyakorlatilag semmi más filmnek nincs már hely, ráadásul a nagy többségük fantáziátlan, látszik hogy két dolog vezérli őket, a pénz, meg hogy a PC baromságokat minél nagyobb közönségnek teríthessék.

Én még nagyon szerettem a Vasembert meg az Amerika kapitányt 10-12 éve, ahogy a Sötét lovagot is Nolantől, de az már rég volt, mostanra herótom van ezektől, és már vagy meg se nézem a legtöbbet (főleg a sorozatokat, arra álltak rá most nagyon, ami még rosszabb), vagy ha igen akkor szenvedek tőlük, mert nem szórakoztatóak. De annyian rajonganak ezekért a mai napig, hogy úgy érzem sose lesz vége.

Épp ezért nem fair a westernekhez hasonlítani a szuperhősös filmeket, a westerneknek legalább leáldozott egy idő után - ezeknek sose fog.

2021. máj. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem most már mind2 képregényes óriás kiélte lehetőségeit, innen lefele fog menni az igény ezekre a filmekre.
2021. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem igazán értem, ha nem tetszenek ezek a típusú filmek, akkor miért nézitek őket? Semmi és senki sem kötelez rá benneteket!

Azért ez elég túlzás, hogy csak ebből állna a mozis, filmes, sorozatos kínálat, van sok más is ezen kívül.

Ha meg azokból sem találtok nézhetőt, visszamehettek időben, s az elmúlt század nagy alkotásait is megnézhetitek!


A DC még filmes fronton alig villantott valamit. Batman és Superman-filmek voltak nagyobbrészt mozikban tőlük, más nem nagyon.

A DC-n és Marvelen kívül is van élet, más, akár európai kiadóknak is vannak-lesznek filmjeik...

2021. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Soha
2021. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező ha nem jönnek be neked a képregényes szuperhősös filmek akkor minek nézel bele ha nem vagy oda érte senki nem mondta hogy kötelező nézni ezen nem kénni rágolodni hogy miért vannak oda érte mert nekik tetszik.
2021. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!