Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » LOKI!MARVEL!Sokat olvastam,...

LOKI!MARVEL!Sokat olvastam, itt a gyakori kérdésekben,hogy tegyük túl magunkat (Loki-fanok) a halálán. Még fog jönni egy sorozat, aztán kész! slussz-passz. Annyi. Kettő kérdés:?

Figyelt kérdés

1. Ti (fanok) bele tudtok nyugodni?

2. Tényleg ennyi/annyi? Aztán nincs több Loki?

ennyi



2021. máj. 18. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a sorozat után még szerepet kap a Multiverse of madness-ben. És egyébként ha fáj ha nem (én is nagyon szeretem Lokit) el kell engedni mint a többi halott karaktert, mint pl. Tony-t vagy Natashàt. Nem élhet Loki se a végtelenségig
2021. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, hadd reflektáljak és vigyem tovább a gondolatát az egyes válaszolónak. Thor pl 1500 éves, hamarosan ki fogják írni őt is a történetből, hiszem a színész azóta már több, mint 10 évet öregedett. Ha 1500 évet leélt már, nem öregedhet meg hirtelen a filmekben, ergo meg fog halni ő is. Ez ilyen, ezt el kell fogadni. Csak legyen jó a karakter lezárása. Ahogy pl Lokinál pont jó volt. Viszonylag váratlan és pont akkor jött a halála, amire mindenki igazán megszerette, mert egy szép karakterfejlődésen ment keresztül. Kiteljesedett, kár lett volna tovább húzni. Reméljük, hogy a sorozat is jó lesz.
2021. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kedveltem a karakterét, de a visszahozatalát így is nagyon erőltetettnek érzem, egyrészt mert nincs értelme, csak fanservice, másrészt mert kapott egy remek sztorivonalat, jellemfejlődést és ez kiteljesedett az önfeláldozásában, erre most semmissé teszik az áldozatát. Így is majd egy évtizeden át volt velünk, ennyi idő után el lehet engedni.

Amúgy Natasha még jobban fog hiányozni, ő volt a kedvencem, de az ő halálát is elfogadtam, és ezek után nem örülnék ha feltámasztanák valami ostoba indokkal. Ahogy Tonyt is imádtam és neki is így lett kerek a sztori.

2021. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem teszik semmissé, ami eddig történt vele. Nem feltámasztják. Ez egy múltbéli Loki.
2021. máj. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és értem. Lokit nehezen fogom elengedni, ahogy Natashát is. Ők voltak a kedvenceim. Tony Stark halála. nem rázott meg annyira.
2021. máj. 19. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:

En ia Loki fan voltam, örüljünk, hogy kap egy saját sorozatott, mi mást kívánhatna az ember!


Mobnjuk pont ez a mostani sorozatnaka lényege, hogy bármit megtehetne , barhol feltűnhetne akármikor , de sajnos az idő vasfoga rajta is kifogott, és már nem néz ki túl jól..meglátszik rajta , hogy 40 éves, ez is közrejátszhat, hogy már nem húzzák tovább, ilyen a filmipar..


En a helyedben ha vége a sorinak, előröl kezdeném az egészet amiben Loki benne van, aztán elengedném, hogy könnyebb legyen.


Vagy olyan más sorozatokat filmeket néznék amiben T.H játszik, mert sokaban úgyanúgy hozza Lokis karaktert

2021. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem visszatér
2021. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Kedvelem Lokit, de én belenyugodtam a halálába. Tonyéba is. Így kellett lennie. Az egyetlen mondjuk, akinek nem nyugodtam bele a halálába, az Natasha. Mert szerintem Clintnek kellett volna leugornia, bár tudom, tudom, Nat nem hagyta volna, de mindegy is, nem ez volt a kérdés.

2. Szerintem ennyi. Nem lenne értelme tovább húzni a történetét.

2021. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!