Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gileadban én minek számítanék?

Gileadban én minek számítanék?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság. Ti is leírhatjátok, hogy mik lennétek.


Szóval, férjnél vagyok, de csak polgári esküvőnk volt. Van 2 gyermekünk.

Gondolom mi meglennénk hagyva családnak, kb olyannak mikor az 1 vagy 2. Évadban Jun megszökött és egy családnál bújkált.



2021. máj. 24. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én valószìnüleg szolgálólány. Egyedül nevelem a gyermekem... bár ha ez a veszély fenyegetne hogy elveszik másnak adják a gyerekem visszamennék az apjához házasság stb... ő is a maga módján szereti a gyerekünk szerintem belemenne. Nekem lenne rossz hogy szemet kéne hunyni a megcsalásokon
2021. máj. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki szülni tud, az szolgálólány lesz kapásból. A márták és a nénik mind meddők. Én férfi vagyok. Nem érdekel, ha beszóltok, de én imádom ezt a sorozatot. :D Szóval vagy sofőr lennék, vagy őr, vagy fogalmam sincs. Annyira rangos nem lehetnék, hogy parancsnoknak állhassak.
2021. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Szerintem nem baj, ha nézed te is. Ez nem csak nőknek szóló sorozat szerintem.

De én pl tudok szülni. De férjnél vagyok. És nem vagyok házasságtörő. Mert ugye June az volt. Mert elszerette a most nem jut eszembe a neve. A férjét egy másik nőtöl. De szülni tud. Ezért lett szolgálólány.

Viszont a sorozatban voltak sima családok semmi ranggal. Pl Nick fiatal felesége is olyan családból származott.

Szerintem minket meghagynának ott valami kis farmon, hogy gazdálkodjunk Gileadnak.

2021. máj. 28. 19:00
 4/4 anonim válasza:

Én szülni nem tudok, és nem vagyok férjnél.

Martha szerintem nem lehetnék, az szerintem kiváltság vallásos, egyedül élő, idősebb nőknek.

Néninek nem vagyok elég szadista.

Ebből valószínű, gyarmatok lennének, bár ha bejövök annak, aki erről dönt, talán mehetnék a Jezabel-hez. :D

2021. jún. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!