Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szólnátok hozzá, ha az...

Mit szólnátok hozzá, ha az MCU-ban a következő főgonosz Dr. Doom lenne?

Figyelt kérdés
Ő lehetne az MCU Palpatine-ja!

2021. máj. 24. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Pontosan annyira nem érdekelne, mintha bárki más lenne. 15 éve megy már ez a szuperhős fäszság, évente 2-3 ilyen filmet kitolnak, egyszerűen elegem van belőlük.
2021. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

#1 ohm...van egy nagyon egyszerü és kíméletes megoldás: nem kell megnézni. Nekem meg lehet az nem tetszik amit te szeretsz...


Amùgy én ùgy vagyok vele hogy minden karakter attól függ hogy mennyire illik a storyba és mennyire jól személyesítik meg

2021. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Egyáltalán nem érdekelne, én is unom már az MCU filmeket. Az eleje jó volt, mostanra már halál erőltetett az egész, és semmi másról nem szól, csak a fanservice-ről, a max profitról meg az SJW propagandáról. Tovább lehetne már lépni. Doktor Doom meg már több filmben is benne volt.
2021. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kötelező nézni.
2021. máj. 24. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nekem úgy tűnik, hogy inkább először Kang-ből csinálnak főgonoszt.
2021. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!