Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Robin Hood 2018-as adaptáció...

A Robin Hood 2018-as adaptációjában hogy hogy van barnabőrű mellékszereplő ha a középkori angliában játszódik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista vagy ilyesmi, nincs bajom vele csak nekem furcsa hiszen a középkori angliában játszódik, akkor még rabszolga tartás sem nagyon volt.Mondjuk lehet csak valami közelkeleti kereskedő.

2021. máj. 24. 16:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom Jamie Foxx játszotta és Kálid Artúr a hangja.
2021. máj. 24. 17:00
 2/5 A kérdező kommentje:
Little Jonht alakitotta
2021. máj. 24. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A filmben, ahogy olvasom, változtattak a karakterén és egy muszlim harcos.


Egyébként a rabszolgaság Amerikában volt rassz alapú. Mindenhol máshol általában volt egy hódító és egy hódított nép, ahonnan a rabszolgák jöttek. A sok amerikai film miatt jön az, hogy ha valaki fekete (vagy sötétebb bőrű), akkor biztos rabszolga és a fehérek a rabszolgatartók, pedig ebben az esetben középkori muszlimként Jamei Foxx karaktere az, akinek a népe valószínűleg a rabszolgatartó.

2021. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A ‘91-es ben is volt egy fekete, ő szaracén harcos volt.
2021. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91-es filmben még a történet kedvéért volt benn, az újban meg mert PC kellett hogy legyen.
2021. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!