Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brooklyn 99 fanok! Szerintetek...

Brooklyn 99 fanok! Szerintetek mi várható a 8. évadban?

Figyelt kérdés
Minden teóriára, ötletre, cselekményszálra és jelenet ötletre kíváncsi vagyok. Meséljetek bátran ^^

2021. máj. 25. 15:15
 1/4 anonim válasza:
Szerintem kicsit el fognak térni a munkárol, és inkább Jake és Amy gyerekén lesz a hangsúly, meg remélem hogy Charles életébe is nagyobb betekintést kapunk, plusz ha jól emlékszem (nincs fönt netflixen szóval magyar szinkronnal kellett megnéznem ezért annyira nem figyeltem tbh)Rosának a 7. Évad végén nincsen senkije, szóval azzal biztos kezdenek valamit, akár Holtnak és Kevinnek is lehetne gyerekük, és szerintem nem lesz olyan dráma amit megszoktunk (pl. mikor figgis próbálta őket megölni)
2021. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg beleviszik ezt a Black Live Matter témát is.
2021. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: azért én remélem lesz benne dráma is, azok a részek mind izgalmasak voltak. és igen, jól tudod, Rosának nincs senkije. szerinted fiút vagy lányt szánnak neki a végére?

#2: igen, erről hallottam. esetleg van valami ötleted, hogy milyen formában? (tehát pl.: mondjuk Jakeről feltételezik, hogy rasszista, és bizonyítania kell, hogy nem, vagy bármi egyéb hasonló)

2021. máj. 25. 21:26
 4/4 anonim válasza:
Igazából erre még nem gondoltam mert tulajdonképpen nagy lépés lenne ha a végére egy lánnyal kötne ki, mivel ez elég ritka (pl.:eleanor a jó helyből is bi de végül egy sráccal lesz) ,de egyrészt nincs azzal sem baj hogyha és sráccal lesz a végén, mert ugye biszex szóval ugyanannyi esély van rá hogy egy sráccal köt ki mint hogy egy lánnyal. Arról én nem hallottam hogy beleteszik a BLM-et de ha így lesz akkor szerintem inkább azt mutatják meg, hogy a rendőrségnek milyen "szerepe" van benne, ugye az ACAB miatt.
2021. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!