Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A trailer alapján mi a vélemén...

A trailer alapján mi a véleményetek a most készülő "Elkúrtuk" című filmről?

Figyelt kérdés

A trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=_V9WhNm5KAc


Az Indexen pedig egy interjú a Megafilm tulajdonosával és a producerrel:

[link]


Politikai hovatartozástól függően vagy függetlenül is kíváncsi lennék a véleményekre!



2021. máj. 26. 14:35
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Én egyébként kíváncsian várom a filmet. 21 éves voltam amikor történtek ezek az események és elborzadva néztem az akkori híreket, hogy ilyen előfordulhat nálunk Magyarországon. Annak idején én végighallgattam Gyurcsány beszédének a teljes, vágatlan verzióját, ami engem személy szerint még jobban elborzasztott, mint a híres mondatok.

Ha tényleg hitelesen lesz előadva a film, akkor én támogatom azt, hogy a mai fiatalok - akik akkor még kisgyermekek voltak és azt sem tudták mi a politika - szembesüljenek azokkal a dolgokkal, amik akkoriban történtek Budapesten és az országban. Így talán tisztább lesz számukra a kép a mai tétekről.

2021. máj. 26. 14:45
 2/24 anonim ***** válasza:
44%

Rossz kategória, a kormánypropagandát a Politika rovatban kell előadni kérdésnek álcázva, ez itt egy filmes topik.

Amúgy meg nem járt még le a műszak? Már délelőtt is telehazudtad a politika rovatot ezzel az ostoba dumával hogy "a fiatalok is rájönnek az igazságra". A fiatalok már tudják az igazságot: hogy Orbán fideszes csürhéje verte szét Pestet 2006-ban. Meg azt is, hogy a kormány erre költi a közpénzmilliárdokat a bajba jutottak megsegítése helyett,

2021. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Előző! Nem a kérdésre válaszoltál...
2021. máj. 26. 22:07
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Trailer alapján szerintem nagyon jó lesz, már várom, hogy kiderüljön mikor mutatják be.
2021. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Ez mindenkinek látnia kel.
2021. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
4-es, október 21-én mutatják be. Én nagyon várom, főleg, mert tapasztaltam azt az időszakot sajnos. Ahogy itt szerintem sokan mások is. Szerintem sikeres lesz, és végre egy film, ami mer erről a témáról beszélni is.
2021. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Köszi, megyek a premierre :)
2021. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

6-os vagyok. Amúgy bírom, hogy sokan még mindig propagandafilmnek nevezik. A rendező és az operatőr sem magyar. A rendező brit, az operatőr meg olasz. Olvastam interjút a készítőkkel, hogy direkt akartak külföldi rendezőt, aki nem pártállásból csinálná a filmet, és nem kötődik kis hazánkhoz sem. Plusz másfél éves kutatómunka és rengeteg interjú előzte meg a forgatókönyv elkészültét. Utóbbit amúgy egy huszonéves srác írta, aki még kisgyerek volt 2006-ban.

Tehát történelmileg hiteles és valós lesz a film, a benne levő szerelmi szál lesz kitalált. De minden közszereplő a valódi nevén lesz szerepeltetve.

Ja igen, ez volt benne a Megafilmes interjúban. Megjegyzem, szerintem zseniális film lesz, amit pártállástól függően mindenkinek látni kéne.

2021. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
Hülyeség
2021. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkèppen megfogom nèzni!
2021. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!